Juniper EX (EX2300, EX3300, EX3400, EX4500, EX4600) – серія представляє собою асортимент високопродуктивних комутаторів операторського класу, конвергентних філій, кампусів і ISP. Вони відповідають вимогам високої доступності, уніфікованої комутації, мобільності і підтримують тісну інтеграцію з системами і протоколами віртуалізації.

Ethernet-комутатори серії EX – це високопродуктивні комутатори рівня доступу та агрегації/ядра, призначені для розгортання в філіях, кампусах і центрах обробки даних підприємств. Будучи інфраструктурною основою для мереж наступного десятиліття, багатофункціональні комутатори EX забезпечують просте і безпечне підключення в масштабі, кероване штучним інтелектом Mist AI.

Надійність операторського класу У Ethernet-комутаторах серії ЕХ використовуються мережеві технології Juniper Networks, які добре зарекомендували себе на практиці: високопродуктивні спеціалізовані інтегральні схеми (ASIC), надійна системна архітектура та ПЗ JUNOS, що використовується в мережах найбільших у світі постачальників послуг. Управління ризиками та безпека Ethernet-комутатори серії ЕХ інтегруються з рішенням Juniper для уніфікованого контролю доступу (UAC), що дозволяє забезпечувати захист мережі, надавати гостьовий доступ та керувати політиками якості обслуговування (QoS) на основі ідентифікації користувача, пристрою та місцезнаходження. Продуктивність Ethernet-комутатори серії ЕХ забезпечують максимально можливу швидкість з’єднання під час передачі пакетів будь-яких розмірів на всіх портах. Наприклад, модульні Ethernet-комутатори EX8200 здатні забезпечити щільність 128 портів 10 GbE на стійку зі швидкістю передачі 2 млрд. пакетів в секунду, тому ці платформи оптимально підходять для центрів обробки даних нового покоління.

Віртуалізація Технологія “віртуального шасі”, яка зараз використовується в комутаторах серії EX4200, дозволяє об’єднати в єдиний логічний пристрій до 10 комутаторів. Отримана в результаті компактна та економічна платформа забезпечує такий самий рівень надійності, масштабованості та управління, що і традиційні стійкові рішення. Керування програмами Ethernet-комутатори серії ЕХ підтримують до 8 черг QoS на порт – цього більш ніж достатньо для побудови окремих черг для рівнів управління, передачі голосу, відео та даних, а також для об’єднання з іншими мережами, наприклад, із системами автоматизації будівлі або камер відеоспостереження. Зниження загальної вартості володіння Завдяки новим технологіям, реалізованим в Ethernet-комутаторах серії ЕХ, можлива побудова нових, менш витратних та простих архітектур. Єдині інструменти управління та автоматизації дозволяють здійснювати моніторинг та обслуговування системи, заощаджуючи час та засоби.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales[at]itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!