Juniper EX (EX2300, EX3300, EX3400, EX4500, EX4600) – серія представляє собою асортимент високопродуктивних комутаторів операторського класу, конвергентних філій, кампусів і ISP. Вони відповідають вимогам високої доступності, уніфікованої комутації, мобільності і підтримують тісну інтеграцію з системами і протоколами віртуалізації.

Ethernet-комутатори серії EX – це високопродуктивні комутатори рівня доступу та агрегації/ядра, призначені для розгортання в філіях, кампусах і центрах обробки даних підприємств. Будучи інфраструктурною основою для мереж наступного десятиліття, багатофункціональні комутатори EX забезпечують просте і безпечне підключення в масштабі, кероване штучним інтелектом Mist AI.

Надійність операторського класу У Ethernet-комутаторах серії ЕХ використовуються мережеві технології Juniper Networks, які добре зарекомендували себе на практиці: високопродуктивні спеціалізовані інтегральні схеми (ASIC), надійна системна архітектура та ПЗ JUNOS, що використовується в мережах найбільших у світі постачальників послуг. Управління ризиками та безпека Ethernet-комутатори серії ЕХ інтегруються з рішенням Juniper для уніфікованого контролю доступу (UAC), що дозволяє забезпечувати захист мережі, надавати гостьовий доступ та керувати політиками якості обслуговування (QoS) на основі ідентифікації користувача, пристрою та місцезнаходження. Продуктивність Ethernet-комутатори серії ЕХ забезпечують максимально можливу швидкість з’єднання під час передачі пакетів будь-яких розмірів на всіх портах. Наприклад, модульні Ethernet-комутатори EX8200 здатні забезпечити щільність 128 портів 10 GbE на стійку зі швидкістю передачі 2 млрд. пакетів в секунду, тому ці платформи оптимально підходять для центрів обробки даних нового покоління.

Віртуалізація Технологія “віртуального шасі”, яка зараз використовується в комутаторах серії EX4200, дозволяє об’єднати в єдиний логічний пристрій до 10 комутаторів. Отримана в результаті компактна та економічна платформа забезпечує такий самий рівень надійності, масштабованості та управління, що і традиційні стійкові рішення. Керування програмами Ethernet-комутатори серії ЕХ підтримують до 8 черг QoS на порт – цього більш ніж достатньо для побудови окремих черг для рівнів управління, передачі голосу, відео та даних, а також для об’єднання з іншими мережами, наприклад, із системами автоматизації будівлі або камер відеоспостереження. Зниження загальної вартості володіння Завдяки новим технологіям, реалізованим в Ethernet-комутаторах серії ЕХ, можлива побудова нових, менш витратних та простих архітектур. Єдині інструменти управління та автоматизації дозволяють здійснювати моніторинг та обслуговування системи, заощаджуючи час та засоби.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Комутатори Juniper EX Series ─ це пристрої з високою продуктивністю, які використовуються в якості хмарного приладу з рівнем доступу для розподілу або ядра. Їх часто застосовують для центрів обробки даних (ЦОД), корпоративних філіальних і кампусних мереж, а також мереж провайдерів. Завдяки встановленню комутаторів, наприклад, Juniper EX2300 Multigigabit можна управляти ризиками безпеки, забезпечувати надійність операторів, контролювати додатки і проводити віртуалізацію мережі. Це дає змогу зменшити витрати на обслуговування мережевої інфраструктури.

  Особливості комутаторів JUNIPER EX SERIES

  Серія Juniper EX Switch дає змогу віртуалізувати мережу, вирізняється безпекою та надійністю. Вона спрощує доступ до провідних мереж і дає змогу знизити витрати, не завдавши шкоди продуктивності.

  Серед основних особливостей:

  • Наявність єдиної точки управління. Комутатори підтримують різні технології. Це дає їм змогу працювати як один пристрій, завдяки чому забезпечується легкість керування.
  • Використання технології “віртуального шасі”. Це дає змогу з’єднати в одну систему до 10 комутаторів. Сама технологія поєднує в собі компактність, високу щільність портів і економічний, надійний форм-фактор.
  • Підтримка протоколів GRE (тунелювання). Це дає змогу пересилати віддзеркалений трафік з віддалених пристроїв на головні. Основна мета ─ усунення несправностей, побудова ізольованих мереж, проведення централізованого аналізу.

  Усі комутатори EX Series Switches працюють на ОС Junos, яка запатентована компанією Juniper. Вони підтримують одразу кілька архітектур, інструментів управління для налаштування і спостереження за системою.

  Усередині комутаторів також встановлено додаткові блоки живлення та вентилятори, завдяки чому збільшується час безперервної роботи.

  Переваги комутаторів JUNIPER EX

  Серед основних переваг комутаторів Juniper:

  • Легкість керування. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс полегшує процеси моніторингу мережі та регулювання налаштувань. Можна також керувати комутаторами віддалено.
  • Продуктивність. Низька затримка передавання даних і висока пропускна здатність дають змогу ефективно та без перебоїв обробляти інформацію в мережі. Залежно від моделі продуктивність варіюється від 1 до 100 GbE.
  • Надійність. Безперебійна робота забезпечується завдяки використанню функцій Virtual Chassis і Spanning Tree Protocol (STP).
  • Безпека. При використанні комутаторів обов’язково працюють контроль доступу, механізми аутентифікації, захист від атак і шифрування даних.
  • Можливість розширення. У міру зростання мережі можна її масштабувати. Для цього підходять моделі комутаторів із різними портами та пристрої, які дають змогу об’єднати кілька світчів в один.

  Комутатори JUNIPER EX

  Також комутатори Juniper EX підтримують різні стандарти і протоколи, наприклад, VLAN, Ethernet, IPv6 і багато інших. Завдяки цьому можна швидко інтегрувати світчі в наявну мережу або забезпечувати сумісність з іншими пристроями.

  Чому варто купити Juniper EX Switches в ITBIZ

  Компанія ITBIZ пропонує купити комутатори Juniper EX серії. Звертаючись до нас, клієнти отримують низку переваг:

  • якісне навчання для персоналу, щоб у подальшому можна було працювати з обладнанням;
  • швидка заміна пристроїв, якщо виникли несправності або збій;
  • інформаційна підтримка та технічні консультації в період співпраці та після;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування пристроїв;
  • швидка допомога та розв’язання проблем, які пов’язані з експлуатацією та налаштуванням приладів;
  • оперативне встановлення та доставка обладнання.

  Комутатори Juniper EX Switches в ITBIZ

  Перед початком співпраці ми пропонуємо протестувати пристрої протягом 14 днів. Це дає можливість підібрати відповідну модель під конкретні завдання й оцінити, наскільки ефективно вона з ними справляється. Завдяки наявності обладнання на складі та власній логістичній службі ми оперативно доставляємо пристрої в офіс клієнтів.

  FAQ

  У чому полягає принцип роботи комутаторів?

  Комутатор дає змогу об’єднати кілька пристроїв в одну локальну мережу. При цьому підключення здійснюється через кабель, а не через бездротову мережу.

  Кому підійдуть комутатори EX серії?

  Світчі EX серії від Juniper використовують у корпоративних і кампусних мережах, мережах провайдерів і центрах обробки інформації.

  Які бувають види комутаторів?

  Залежно від функціональності, комутатори можна класифікувати так: за розміром (малі та середні); за рівнем керування (керовані, некеровані та SMART); за технологією передавання даних (Ethernet, Fiber Channel); за рівнем обробки даних (комутатори рівня 2 Data Link Layer, комутатори рівня 3 Network Layer).
  Також є моделі, які підтримують технологію стекування – з’єднання декількох світчів в одному пристрої.

  Що можна під'єднати до комутатора?

  До комутатора зазвичай під’єднують комп’ютери та інші пристрої, які передають, зберігають і обробляють дані.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!