КОМУТАТОР JUNIPER EX4300 MULTIGIGABIT

Основні характеристики комутатора Juniper EX4300 Multigigabit

Щільність портів 24 x 1GbE і 24 x 1/2.5/5/10GbE і 10/25/40/100GbE
Форм-фактор
1 RU
Потужність PoE/PoE+/PoE++ до 95 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 960 Гбіт/с
Фабрика EVPN-VXLAN, віртуальне шасі

Мультігігабітний Ethernet-комутатор EX4300 – це високопродуктивний комутатор доступу для сучасних філій або кампусів. Сучасне середовище кампусу повинно адаптуватися до стандартів 802.11ac Wave II і забезпечувати роботу пристроїв, яким потрібні мультигігабітні швидкості 1/2,5/5/10GbE і більш потужне підключення (PoE++), до 95 Вт на порт для розгортання IP-телефонії, камер спостереження і/або бездротових точок доступу високої щільності.

EX4300 готовий до роботи в хмарі і підтримує ZTP, тому його можна підключати, надавати і управляти ним за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. Всі порти доступу і висхідні порти мультигігабітного комутатора EX4300 сумісні з MACsec AES256 для підвищення безпеки мережі. EX4300 підтримує технологію віртуального шасі Juniper для об’єднання до 10 комутаторів, які можуть управлятися як один пристрій.устройство.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4300 Multigigabit

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники здоров’я комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти взаємопов’язаних комутаторів EX4300 працюють як єдине логічне пристрій, знижуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Лінійка Ethernet-комутаторів EX4300 з технологією Virtual Chassis поєднує в собі надійність модульних систем операторського класу з економічністю і гнучкістю стекованих платформ, забезпечуючи високопродуктивне масштабоване рішення для центрів обробки даних, кампусів і філій.

PoE++

Мультігігабітний комутатор EX4300 підтримує стандарт 802.3bt для PoE, забезпечуючи до 95 Вт на порт для підвищених вимог таких пристроїв, як термінали інфраструктури віртуальних робочих столів (VDI), IP-телефони і точки доступу.

Забезпечуючи 15,4 Вт PoE класу 3 802.3af на всіх портах для живлення VoIP-телефонів, камер відеоспостереження, бездротових точок доступу і інших пристроїв з підтримкою IP, EX4300 являє собою перспективне рішення для конвергенції розрізнених мереж в єдину IP-інфраструктуру.

Підтримка MACsec AES256

Підтримка IEEE 802.1ae (MACsec AES256) для конфіденційності даних на канальному рівні, цілісності даних і аутентифікації джерела даних забезпечує апаратне шифрування трафіку зі швидкістю 88 Гбіт/с на всіх комутаторах 1GbE і 10GbE.

Мультігігабітний комутатор EX4300 також забезпечує більш високий рівень шифрування AES256 Media Access Control Security (MACsec) на всіх портах доступу і висхідних каналах, захищаючи трафік клієнтів від несанкціонованого доступу.

Campus Fabric

Комутатори підключаються як IP-матриця з накладенням EVPN-VXLAN. IP-матриця може розширюватися для підключення декількох корпоративних будівель, а VXLAN дозволяє розтягнути рівень Layer2 (L2) по мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX4300 MULTIGIGABIT

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені