ITBIZ – КОМПАНІЯ, ЯКУ ОБИРАЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ

За понад 15 років на ринку системної інтеграції компанія ITBIZ має значний досвід у реалізації комплексних проєктів, бізнес-процесів, проектуванні та впровадженні рішень будь-якої складності. Високий авторитет в IT-сфері, досягнутий в тому числі і завдяки нашій багатопрофільній команді професіоналів, має вагомий вплив на подальший розвиток нашої команди, яка старається надавати клієнтам лише найкращі рішення у всіх наших напрямках. Ми реалізуємо проєкти для компаній різних галузей діяльності, серед яких: великі телекомунікаційні компанії України, фінансові та комерційні організації, телевізійні канали, державні служби.

Наші партнери – провідні світові виробники обладнання та програмного забезпечення для телекомунікаційного, аудіовізуального напрямку, IT інфраструктури та інформаційної безпеки. Серед них такі компанії, як: Juniper Networks, A10 Networks, Huawei, Palo Alto Networks, NetApp, Тrellix – компанія, яка об’єднала McAfee Enterprise і FireEye. Технічні фахівці ITBIZ проходили навчання у провідних виробників обладнання та мають відповідні сертифікати, що безперечно підтверджує наш професійний рівень для вирішення практичних завдань у рамках бізнес-проєктів.

ITBIZ Наші партнери
ITBIZ – команда

ITBIZ – команда, яка розробила та впровадила в життя свій унікальний алгоритм успішної, злагодженої роботи в колективі, що безперечно вплинуло та відобразилося у швидкості, якості, підтримці та взаємодії з клієнтом на кожному етапі ведення проєкту. Як нам це вдається? Основний принцип – це мотивація та велике бажання не зупинятися на досягнутому, постійно підвищувати якість своєї роботи. Завдяки нашим найкращим спеціалістам, ми вміємо поєднувати теоретичні знання з практичною діяльністю. Адже це так цікаво будувати робочу модель процесу, розбиратися та вирішувати складні та нестандартні завдання. Використовуючи потенціал і сильні сторони кожного співробітника, компанія з кожним роком підкорює нові вершини і досягає нових стратегічних цілей.

Атмосфера у команді

Чому співробітники ITBIZ вважають компанію другою сім’єю? Створити такі відносини у колективі можна лише за допомогою особливого внутрішнього клімату та комфорту на своєму робочому місці. Ці показники дуже важливі, адже від них залежить економічний успіх компанії. З настрою, комфорту та бажання працювати починається стрімкий особистісний та професійний розвиток і, відповідно, розвиток компанії. Вже з першого погляду наш офісний простір сприяє затишку та надає функціональності, що й потребують наші співробітники. Великий будинок у приватному секторі, м’яка зона в центрі офісу, камін, ігрові зони з настільним футболом та тенісом, свіжі фрукти, обіди за рахунок компанії – додатково створюють відчуття розслабленості та захищеності. Завдяки відкритості та взаємній повазі людей, з якими можна відверто обговорити не тільки робочі моменти, швидше сприймається та приймається конструктивний зворотний зв’язок. В ITBIZ прийнято називати колег по імені, незалежно від посади та віку, що є показником рівності та згуртованості команди. В будь-якій непростій ситуації, кожен отримає необхідну підтримку та охотніше залучатиметься до корпоративного життя компанії.

Співробітники ITBIZ
ITBIZ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
Збільшення продуктивності, винагороди, бонусні програми

Ні для кого не секрет, що від продуктивності роботи кожного співробітника залежить ефективність роботи всієї команди. Чим вища продуктивність, тим вища результативність всіх бізнес-процесів. Тому, ми в ITBIZ намагаємося максимально оптимізувати та автоматизувати робочий процес для того, щоб наші співробітники змогли зосередити свої зусилля на ціннішій та важливішій роботі, яка, безсумнівно, призведе до покращення та зростання показників якості бізнесу, підвищення лояльності клієнтів, правильного розподілу ресурсів.

Компанія вдосконалюється та будує ефективну систему матеріальної та нематеріальної мотивації та оплати праці. Підвищення на посаді, розширення повноважень, можливість вільного спілкування з керівником, оплачувана відпустка та лікарняні, офіційне працевлаштування та заробітна плата, яка відповідає ринковим умовам, – ті головні стимули, які дають нашим співробітникам можливість почуватися впевнено за для своєї внутрішньої потреби та самоствердження. Преміювання у вигляді бонусів за успішне виконання поставлених цілей, також активно застосовується у компанії, звісно, якщо менеджер відповідає заздалегідь встановленим критеріям.

Корпоративні традиції, життя всередині колективу, програми лояльності

Моральні та матеріальні цінності компанії, норми та правила поведінки у процесі роботи, традиції, стиль керівництва, стратегія компанії та орієнтир її розвитку – всі ці аспекти закладають основу нашої корпоративної культури. Проведення таких корпоративних заходів, як: Новорічний корпоратив, День народження компанії, організовані на природі тімбілдинги, Міжнародний жіночий день, День захисників і захисниць України, – згуртовують колектив, допомагають відчути себе єдиним цілим, що не може не відобразитися на роботі та довірливих відносинах поміж колег. Ми намагаємося дотримуватися певних стандартів в організації роботи тому, що працювати неодмінно повинно бути комфортно. Саме тому у нас є зони відпочинку, ігрові зони, кава-поінт. Затишний внутрішній дворик нашого офісу ідеально підходить для приготування барбекю, що заряджає бадьорістю та позитивними емоціями.

ITBIZ КОРПОРАТИВНІ ТРАДИЦІЇ
ITBIZ НАВЧАННЯ РОЗВИТОК ТА КАР’ЄРА
Навчання, розвиток та кар’єра

Ринок IT пропонує спеціалістам гнучкі умови зайнятості та можливості, залежно від їх освіти та показників росту. В ITBIZ можна ознайомитися з великою кількістю технологій, у найкоротші терміни сформувати комплексне уявлення про ринок, дізнатися про сильні, слабкі сторони та особливості кожного рішення. У нас є можливість спостерігати, яким чином рішення інтегруються та взаємодіють у складі масштабних IT–інфраструктур, а також регулярно проходити навчання у наших світових партнерів, розробників та постачальників IT-рішень. Одні з перших, ми тестуємо технологічні нововведення від наших партнерів та провідних виробників телекомунікаційних, аудіовізуальних рішень, інформаційної безпеки, IT-інфраструктури, серед яких: Juniper Networks, A10 Networks, Huawei Technologies Co. Ltd., Cisco, Palo Alto Networks та інші.

Реалізація масштабних проєктів потребує складних та нестандартних рішень з великою кількістю інтеграцій, тому ITBIZ фінансує навчання та розвиток своїх фахівців. Перш, ніж запропонувати рішення клієнту, потрібно на практиці перевірити всі можливі варіанти, провести велику кількість тестувань, переконатися в ефективності роботи всіх інтеграцій. Отримані знання та досвід у подібних проєктах, – це унікальна можливість продемонструвати свій потенціал та швидше просуватися по кар’єрі.

Окрім успішного складання іспитів та отримання відповідних сертифікацій у провідних виробників IT-рішень, ми регулярно проводимо внутрішні освітні заходи. Після навчання наші фахівці можуть успішно працювати над комерційними пропозиціями, проводити спільні заходи та презентації для кінцевих користувачів. Відвідування профільних конференцій, мітингів, нетворкінгів, – обов’язкова складова нашої роботи.

Розвиток в ITBIZ залежить виключно від прагнень і здібностей наших фахівців. Ми постійно розвиваємось, за бажанням даємо доступ до необхідної інформації, активно залучаємо всіх охочих до цікавих внутрішніх процесів компанії, не боїмося пробувати та проявляти ініціативу. З нами ви обов’язково досягнете успіхів!