НАШІ ЦІННОСТІ

Повага та етика бізнесу

Ми просуваємо і дотримуємося високих стандартів бізнес-етики. Це означає відповідність всім законодавчим нормам та міжнародним стандартам. Ми прагнемо стійкого зростання, це дозволяє нам забезпечити високу довіру з боку клієнтів та партнерів. Сумлінність – основа, на якій ми будуємо відносини з партнерами і колегами. Взаємна повага партнерів та конкурентів – основа успіху ITBIZ.

Відповідальність

Відповідальність за результат – це частина корпоративної системи цінностей компанії. Кожен член нашої Команди несе відповідальність за підтримання наших цінностей і відповідність високим етичним стандартам. Ми ставимося до наших співробітників з повагою і гордістю, забезпечуємо справедливий підхід на всіх етапах. Ми забезпечуємо безпечні умови праці, сприяємо повному розкриттю потенціалу, професійного росту та розвитку, несемо відповідальність за ефективну роботу наших співробітників і підтримку репутації нашого бізнесу.

Лідерство

Лідерство це, в першу чергу, відповідальність людини, розуміння поставленої мети і здатність використати інтелект та професіоналізм членів команди у формуванні цієї мети. Такий прояв першості ми вітаємо в усіх напрямках діяльності компанії  та плекаємо у кожного співробітника.

Клієнтоорієнтованість

Клієнтоорієнтованість в ITBIZ – це управління компанією в інтересах клієнтів. Ми чуємо та досліджуємо справжні потреби наших клієнтів та ринку. Ми постійно вдосконалюємось, впроваджуючи новітні, ефективні рішення задля того, щоб допомогти вирішити Вашу задачу.