Аудит ІТ-інфраструктури

19.10.2021 305

ІТ-інфраструктура – невід’ємна частина сучасного бізнесу. З огляду на зростаючу схильність до ризиків, мінливий ландшафт безпеки і жорстке регулювання, тепер для підприємств стало важливим зміцнювати і підтримувати свою ІТ-інфраструктуру. Аудит інфраструктури – це процес технічної оцінки, в ході якої оцінюється поточний стан ваших систем, додатків і мережі для вимірювання їх продуктивності. Аудит гарантує, що всі системи працюють оптимально відповідно до потреб вашого бізнесу. Проведення аудиту інфраструктури необхідно для підтримки стабільної, ефективної і успішної ІТ-інфраструктури. Аудит забезпечує поглиблений аналіз ІТ-середовища і дає уявлення про те, що необхідно поліпшити в ІТ-інфраструктурі. Мета полягає в тому, щоб виявити будь-які недоліки і помилки в ІТ-системах і негайно усунути проблеми. Аудит інфраструктури настійно рекомендується організаціям, які планують оновити проект, почати нове завдання, оцінити ефективність проекту і виявити помилки в роботі ІТ-інфраструктури або планують передати ІТ-інфраструктуру на аутсорсинг.

Початкове дослідження

Ми проводимо зустрічі з вашим керівництвом, щоб зрозуміти поточні і майбутні вимоги вашої організації.

Визначення обсягу

Ми працюємо з вашим ІТ-менеджментом і користувачами, щоб зрозуміти ваші поточні больові точки.

Тестування системи

Наша команда аудиторів проводить порівняльний аналіз систем, щоб визначити продуктивність систем і перевірити їх відповідність вимогам користувачів.

Аудит систем і додатків

Наша команда досвідчених і кваліфікованих аудиторів проводить детальний аудит для виявлення і оцінки прогалин в системі.

Звіти

Наша команда надасть вам аудиторський звіт з докладним описом всіх результатів і план з модернізації інфраструктури.

Рекомендації щодо розгортання

Наша команда допоможе вам виконати рекомендації, запропоновані в аудиторському звіті.

Чому варто працювати з ITBiz?
  • Роки досвіду – Ваша організація отримає вигоду з нашого багаторічного досвіду і знань в галузі.
  • Галузевий досвід – ми ділимося галузевими знаннями і відповідними рекомендаціями для досягнення ваших цілей щодо забезпечення безпеки ІТ-інфраструктури.
  • Прозорість в процесі – ми відомі своєю ефективністю і прозорістю в нашій культурі роботи.