Обслуговування ІТ-інфраструктури

19.10.2021 367

ITbiz – ваш ключ до повної підтримки ІТ-інфраструктури. Наші послуги є одним з параметрів зростання бізнесу. Ми змінюємося відповідно до вимог ІТ-індустрії, будь то складне або просте технічне обслуговування. Наші стратегії обслуговування і підтримки ІТ-інфраструктури узгоджені з поточними бізнес-стратегіями. Першокласні аутсорсингові рішення для управління ІТ усувають необхідність в підзвітності.

Спектр послуг по обслуговуванню і підтримці ІТ-інфраструктури включає відновлення і резервне копіювання даних, моніторинг серверів/сховищ, ми також прислухаємося до ваших вимог по управлінню безпекою, додатками, моніторингу баз даних, а також до керованим службам мережевої безпеки.

Наш портфель послуг включає:
  • Керування мережами і моніторинг
  • Управління сховищем і резервним копіюванням
  • Управління безпекою
  • Служба ІТ-обслуговування
  • Перенесення платформи
  • Управління базою даних

Послуги з підтримки та обслуговування ІТ-інфраструктури

Підтримка мережевого управління.

Маючи багаторічний досвід і знання, ми оволоділи навичками установки і обслуговування мережевого обладнання. Ми також відправляємо наші послуги з моніторингу мережі та управління інцидентами. Послуги ITBiz також включають в себе тактику усунення неполадок для розпізнавання помилок інфраструктури.

Послуги центру обробки даних.

Наші послуги з обслуговування інфраструктури центру обробки даних включають налаштування, установку, моніторинг та обслуговування серверної інфраструктури. Ми також обслуговуємо наші послуги по віртуалізації інфраструктури, управління зберігання даних, міграції даних, а також послуги з консолідації.

Обслуговування хмарних додатків.

У ITBiz ми присвячуємо нашу практику підтримки та обслуговування ІТ-інфраструктури для коригуючого обслуговування, поліпшення програмного забезпечення за допомогою автоматизації, служб зберігання/резервного копіювання, виправлення помилок, управління випусками і оновлення платформи.

Крім цих послуг, ми також пропонуємо наш досвід міграції ІТ-систем з урахуванням важливих функцій, таких як міграція платформи і застаріле додаток.

Послуги корпоративної інфраструктури.

Наші оптимізовані послуги для індивідуального управління підприємством враховують повсякденні потреби в управлінні користувачами, протоколах безпеки, управлінні доступом і аналогічних корпоративних послуги для ІТ-інфраструктури. Ми також обслуговуємо наші послуги для виконання декількох служб баз даних, таких як резервне копіювання/відновлення даних, великомасштабні міграції даних, конфігурація сервера і завдання мережевого адміністрування.

Підтримка мережевої інфраструктури.

Ми також надаємо послуги на основі мережевої інфраструктури, які включають планування архітектури, проектування мережі, аудит мережі, а також постійну підтримку, що надається для певних областей, таких як настройка TCP / IP, мережі зберігання даних (SAN), VPN (віртуальна приватна мережа) . Мережі), LAN / WAN і медіа-інтеграції. Точно так само ми також надаємо послуги з адміністрування мережі і усунення неполадок для мережевих пристроїв, таких як шлюзи, міжмережеві екрани і маршрутизатори.

Послуги SMB:

ми створюємо і підтримуємо ІТ-інфраструктуру для малого і середнього бізнесу (SMB). Ми забезпечуємо міжконтинентальну зв’язок для ІТ-архітектури, яка побудована на надійних технологічних платформах, таких як живі зустрічі, обмін повідомленнями по електронній пошті, спілкування в реальному часі, обмін даними і т.д. обмін документами і відеоконференцзв’язок – це ваш спосіб спілкуватися без збоїв в системі для обслуговування інфраструктури з точки зору вимог ІТ.