ПРО КОМПАНІЮ

ITBIZ – ПАРТНЕР, ПЕРЕВІРЕНИЙ ЧАСОМ!

На ринку системної інтеграції ми працюємо з 2007 року і за цей час ми отримали великий досвід в реалізації комплексних проектів, як з побудови / модернізації мережевої інфраструктури і управління системами, так і щодо забезпечення інформаційної безпеки для ключових інтернет провайдерів, дата-центрів, підприємств енергетики та нафтогазової сфери, банків, державних і промислових організацій, медіа та телевізійних компаній.

ITbiz для своїх клієнтів є не тільки партнером, але і бізнес-консультантом, пропонуючи повний пакет послуг:

  • проектування рішень будь-якої складності;
  • оперативні поставки обладнання;
  • надання обладнання для тестування;
  • встановлення та налаштування обладнання та програмного забезпечення;
  • оперативне вирішення проблем, пов’язаних з експлуатацією обладнання;
  • навчання персоналу, технічні консультації, інформаційна підтримка;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.
Чому нам довіряють?
Технічна підтримка
Для своїх клієнтів ми здійснює комплексну технічну підтримку і гарантуємо безперебійну роботу обладнання і систем. Наші фахівці оперативно усунуть збої і неполадки, в разі їх виникнення, завдяки власному фонду, для підміну . Завдяки широко розвиненій партнерській мережі, продукція, що реалізується нашою компанією, забезпечується технічною підтримкою в усіх регіонах України.
Наявність власного підмінного обладнання на складі компанії
Клієнти компанії мають можливість придбати або замінити обладнання на аналогічне. Власна служба логістики. Наявність своєї логістичної служби дозволяє нам забезпечувати максимально швидку доставку обладнання.
безкоштовне тестування обладнання
Ми надаємо можливість протестувати обладнання протягом 14 днів до його придбання, що дозволяє клієнтам компанії оптимально підібрати рішення під свої потреби, випробувати його в своїх умовах і навантаженнях, і виявити особливості роботи нового обладнання в існуючій мережі. Тестування здійснюється безкоштовно. Ми завжди дотримується вельми гнучкої цінової політики, завдяки прямим відносинам з виробниками. Це дозволяє нам робити вигідні цінові пропозиції своїм клієнтам.

НАШІ КЛІЄНТИ

Наші клієнти цінують в нас, перш за все, надійність, яка забезпечується на всіх рівнях: в роботі обладнання, в продуктивності пропонованих нами рішень, і в професійному сервісі, як під час налаштування обладнання, так і в подальшій його експлуатації. Тому за період роботи на українському IT-ринку компанія «ITBIZ» заслужила статус надійного партнера, якому довіряють вирішувати складні завдання з модернізації мереж і технічних комплексів різні компанії.

У число наших клієнтів і замовників входять найбільші телекомунікаційні компанії України, виробничі і торговельні підприємства, державні органи, іноземні організації, телевізійні канали.