Модернізація ІТ-інфраструктури

19.10.2021 292

Модернізація ІТ-інфраструктури стала гарячою темою останнім часом – і не дарма. Багато організацій сьогодні все ще покладаються на багато застарілих і неефективних технологій для ведення свого бізнесу. Однак у міру того, як потреби клієнтів змінилися і за останні кілька років з’явилися нові технології, такі як нові платформи додатків, мобільні пристрої, хмарні сховища, вимоги до повсюдного підключення і інше, пошук способів поновлення і модернізації цих інфраструктур став першочерговим.

Чим ми зможемо допомогти з цим завданням?

1. Оцінимо стан існуючої ІТ-інфраструктури вашої компанії.
  • Проведемо первинний ауді і дізнаємося: яка технологія добре служить вашому бізнесу? Що ні? Що потрібно модернізувати? Чи є сенс передати на аутсорсинг?
  • Визначимо, в чому полягають найбільші проблеми, потреби і проблеми у Вашій ІТ-інфраструктурі.
  • Визначимо цілі і завдання вашої компанії з модернізації. Визначимо, як буде виглядати ваша ідеальна ІТ-інфраструктура в найближчі п’ять-десять років, навіть якщо з часом це, швидше за все, зміниться.
2. Складемо план модернізації.

Коли ми дізнаємося, бізнес-цілі по модернізації, розробимо технологічну дорожню карту, в якій викладемо, що вашій компанії потрібно зробити, щоб вивести ІТ-інфраструктуру з нинішнього стану в те місце, де вона повинна бути.

3. Підвищимо прозорість і контроль технологічної інфраструктури.

Протягом всього процесу модернізації знайдемо способи додати більше автоматизації, оркестровки і аналітики в вашу інфраструктуру, щоб не тільки підвищити видимість і контроль вашої компанії, але і поліпшити загальну продуктивність, ефективність, гнучкість і масштабування вашого технологічного стека.

4. Підвищимо рівень безпеки і дотримання нормативних вимог.

У багатьох випадках, коли компанія модернізується, критичні аспекти, такі як безпека і відповідність нормативним вимогам, може не братися до уваги. Але в наші дні відбувається так багато серйозних порушень безпеки і даних, і так багато нормативних актів, таких як Стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт [PCI DSS]. Для вашої компанії як ніколи важливо випереджаюче зниження цих ризиків за рахунок забезпечення надійного захисту і дотримання нормативних вимог безпосередньо у вашій технологічній інфраструктури.

Висновок

Шлях до модернізації ІТ-інфраструктури вимагає часу і не відбувається відразу. Але коли все зроблено правильно, це може значно підвищити гнучкість, маневреність і масштабованість компанії, щоб задовольнити потреби Вашого бізнесу в постійно мінливому і не зовсім розвиненому світі.