КОМУТАТОР JUNIPER EX4600

Основні характеристики комутатора Juniper EX4600

Щільність портів 24 x 1 / 10GbE і 4 QSFP + 40GbE плюс слоти розширення
Форм-фактор1 RU
Шифрування MACsec 400 Гбіт/с поблизу лінії обміну даними
Пропускна здатність комутатора 720 Гбіт/с
Віртуальне шасі Fabric MC-LAG

Ethernet-комутатор EX4600 є компактне, високомасштабіруемое і високопродуктивне рішення 10GbE для розгортання розподільних мереж в кампусах підприємств, а також в середовищах з низькою щільністю розміщення в стійках центрів обробки даних. Комутатор EX4600 надає різноманітні телеметричні дані для Wired Assurance, забезпечуючи автоматизацію на базі штучного інтелекту і рівні обслуговування для комутації доступу.

EX4600 готовий до роботи в хмарі і підтримує ZTP, тому його можна підключати, надавати і управляти за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4600

Mist Wired Assurance

Заявлення, налаштування і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають численні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники стану комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі (Virtual Chassis)

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти об’єднаних комутаторів EX4600 працюють як єдиний логічний пристрій, що знижує експлуатаційні витрати і спрощує управління.

Технологія Virtual Chassis від Juniper дозволяє об’єднати до 10 комутаторів EX4300 і/або EX4600 в будь-яку комбінацію і управляти ними як одним пристроєм, забезпечуючи масштабоване рішення з оплатою по мірі зростання для мережевих середовищ, що розширюються.

Підтримка MACsec

Комутатори EX4600 підтримують IEEE 802.1ae MACsec, забезпечуючи підтримку конфіденційності даних на канальному рівні, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Campus Fabric

Комутатори підключені як IP-мережа з накладенням EVPN-VXLAN. IP-мережа може розширюватися для підключення декількох будівель підприємства, а VXLAN дозволяє розтягнути Layer2 (L2) по всій мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX4600

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені