КОМУТАТОР JUNIPER EX9250

Основні характеристики комутатора Juniper EX9250

Щільність портів 24 x 100GbE, 36 x 40GbE, 144 x 10GbE
Форм-фактор1 або 3 RU
MAC-адреса 1 мільйон
Пропускна здатність комутатора 4,8 Тбіт/с, 2,4 Тбіт/с на слот
Віртуальне шасі Fabric EVPN-VXLAN, MC-LAG, ESI-LAG

Лінійка Ethernet-комутаторів EX9250 являє собою компактні, програмовані і масштабовані пристрої ядра і агрегації для корпоративних середовищ, що знижують вартість і складність і забезпечують високу надійність операторського класу.

Комутатори EX9250 дозволяють організаціям розгорнути розвинене ядро підприємства, що підтримує додатки рівня 2 або 3, об’єднуючи технології Ethernet VPN (EVPN) і віртуальної розширюваної локальної мережі (VXLAN). Використання цих відкритих технологій дозволяє підприємствам створювати узгоджену наскрізну мережу в географічно рознесених місцях, використовуючи при цьому уніфіковані політики для сегментації трафіку.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX9250

Компактний формфактор

Форм-фактори малої глибини 1 U і 3 U ідеально підходять для розміщення в шафах з обмеженим простором.

Наскрізна сегментація мережі

Наскрізна сегментація мережі йде від кампуса до центру обробки даних за допомогою відкритої технології Ethernet VPN (EVPN).

EVPN-VXLAN дозволяє створити розвинене ядро без необхідності заміни решти інфраструктури ядра.

Campus Fabric

Комутатори підключені як IP-мережа з накладенням EVPN-VXLAN. IP-мережа може розширюватися для підключення декількох будівель підприємства, а VXLAN дозволяє розтягнути L2 по всій мережі.

EVPN використовує навчання на основі керованої системи управління для забезпечення ефективного використання мережі і спочатку підтримує активний/активний багатоадресний зв’язок.

MACsec з AES256

Підтримка IEEE 802.11ae MACsec з AES256 для забезпечення конфіденційності даних, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Лінійна плата EX9253-12C8Q-M підтримує IEEE 802.1ae MACsec з шифруванням AES-256 біт, забезпечуючи конфіденційність даних канального рівня, цілісність даних і аутентифікацію походження даних.

Перевірені на практиці технології Juniper

Перевірені на практиці технології Juniper, включаючи високопродуктивні ASIC, архітектуру хмарного класу і ОС Junos, дозволяють Ethernet-комутаторам серії EX забезпечувати постійну надійність для будь-яких додатків.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX9250

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені