КОМУТАТОР JUNIPER EX2300 MULTIGIGABIT

Основні характеристики комутатора Juniper EX2300 Multigigabit

Щільність портів 12 x 1/2.5GbE, 36 x 1GbE и 6 SFP/SFP+ 10GbE
Форм-фактор
1 RU
Потужність PoE/PoE+ до 30 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 264 Гбіт/с
Фабрика (Virtual Chass) Віртуальне шасі

Мультігігабітний Ethernet-комутатор EX2300 є компактним рішення з високою щільністю розміщення 1 RU для невеликих мережевих середовищ з обмеженнями по площі, потужності і бюджету. Вони пропонують мультигігабітні порти доступу 1/2,5GbE для точок доступу 802.11ac Wave 2, що робить їх ідеальними платформами для поновлення рівня доступу або нових розгортань в кампусах і філіях.

Комутатори підтримують технологію IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) /802.3at PoE + для живлення підключених мережевих пристроїв. Комутатори EX2300 готові до роботи в хмарі і підтримують ZTP, тому їх можна підключати, надавати і управляти ними за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. Мультигігабітні комутатори EX2300 інтегруються з провідною в галузі технологією віртуального шасі Juniper, що спрощує роботу, об’єднуючи управління чотирма комутаторами в один логічний пристрій.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX2300 Multigigabit

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники здоров’я комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Конфігурації EX2300 Virtual Chassis працюють як високостійкі уніфіковані системи, забезпечуючи спрощене управління.

Технологія Virtual Chassis об’єднує до чотирьох комутаторів EX2300 в єдиний логічний пристрій, знижуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Мультигігабітний комутатор початкового рівня

Захист інвестицій на майбутнє з використанням існуючої кабельної інфраструктури в міру переходу галузі на мультигігабітні швидкості і їх стандартизації.

Мультигігабітні комутатори EX2300 можуть взаємодіяти з іншими комутаторами серії EX в розгортаннях віртуального шасі, захищаючи ваші існуючі інвестиції, дозволяючи додати підтримку мультигігабітності в існуючі розгортання Juniper. Додайте високу пропускну здатність для IoT і інтелектуальних пристроїв, розширте і поліпшіть Wi-Fi без необхідності прокладки і заміни кабелів.

Вісім черг QoS

Вісім черг QoS на порт комутатора забезпечують правильну розстановку пріоритетів для голосу, відео і багаторівневого трафіку даних з можливістю конвергенції інших мереж, таких як системи автоматизації будівель і відеоспостереження.

Комутатор EX2300 також підтримує широкий спектр варіантів політики, включаючи строгий пріоритет, низьку затримку, зважене випадкове раннє виявлення (WRED) і зважену циклічну чергу з порушенням форми (SDWRR).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX2300 MULTIGIGABIT

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені