КОМУТАТОР JUNIPER EX2300-C

Основні характеристики комутатора Juniper EX2300-C

Щільність портів 12 x 1GbE і 2 SFP+ 10GbE uplinks
Форм-фактор
1 RU, без вентилятора
Потужність PoE/PoE+ до 30 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 64 Гбіт/с
Фабрика (Virtual Chass) Віртуальне шасі

Ethernet-комутатор EX2300-C являє собою компактне, енергоефективне і економічне рішення для філій з низькою щільністю розміщення і корпоративних робочих груп. Завдяки конструкції без вентиляторів, EX2300-C працює абсолютно безшумно, що робить його ідеальним для розгортання в відкритих офісах і комерційних додатках, наприклад, в роздрібних магазинах. Порти доступу доступні як з підтримкою IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) або 802.3at PoE + для живлення підключених мережевих пристроїв, так і без неї.

EX2300-C готовий до роботи в хмарі і підтримує ZTP, тому його можна підключати, надавати і управляти за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. Працюючи з сумісними комутаторами серії EX, EX2300-C підтримує унікальну технологію віртуального шасі Juniper. До трьох комутаторів можуть бути поєднані з четвертим комутатором серії EX, сумісним з Virtual Chassis, що дозволяє управляти ними як одним пристроєм.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX2300-C

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою механізму штучного інтелекту і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники стану комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Конфігурації віртуального шасі EX2300 працюють як високонадійні уніфіковані системи, забезпечуючи спрощене управління.

Технологія віртуального шасі об’єднує до чотирьох комутаторів EX2300 для роботи як єдиний логічний пристрій, скорочуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Безвентиляторна конструкція

У цих безшумних комутаторах з повітряним охолодженням не використовуються внутрішні вентилятори, що знижує енергоспоживання і підвищує надійність завдяки відсутності деталей, які можуть вийти з ладу.

Комутатори EX2300-C не мають вентиляторів, що забезпечує безшумну роботу, яка підходить для розгортання в робочих групах. Безвентиляторна конструкція також знижує енергоспоживання і підвищує середній час напрацювання до відмови (MTBF) завдяки відсутності рухомих частин.

Вісім черг QoS

Вісім черг QoS на порт комутатора забезпечують правильну розстановку пріоритетів для голосу, відео і багаторівневого трафіку даних з можливістю конвергенції інших мереж, таких як системи автоматизації будівель і відеоспостереження.

Комутатор EX2300 також підтримує широкий спектр варіантів політики, включаючи строгий пріоритет, низьку затримку, зважене випадкове раннє виявлення (WRED) і зважену циклічну чергу з порушенням форми (SDWRR).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX2300-C

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені