КОМУТАТОР JUNIPER EX9200

Основні характеристики комутатора Juniper EX9200

Щільність портів 120 x 100GbE, 480 x 10GbE, 440 x 1GbE
Форм-фактор5, 8 або 16 RU
MAC-адреса 1 мільйон
Пропускна здатність комутатора до 13,2 Тбіт/с
Віртуальне шасі Fabric EVPN-VXLAN, MC-LAG, ESI-LAG

Лінійка Ethernet-комутаторів EX9200 являє собою програмовану, гнучку і масштабовану основу для доставки критично важливих додатків. У корпоративному кампусі EX9200 забезпечує спільну роботу і простий і безпечний доступ для доставки критично важливих додатків. У центрі обробки даних він спрощує операції, дозволяючи привести мережу у відповідність з мінливими вимогами бізнесу.

Комутатори EX9200 дозволяють організаціям розгорнути вдосконалене ядро підприємства, що підтримує додатки рівня 2 або 3 з Ethernet VPN (EVPN) – віртуальною розширюваної локальною мережею (VXLAN). Використання цих відкритих технологій дозволяє підприємствам створювати безпечну наскрізну мережу в географічно рознесених місцях, використовуючи при цьому уніфіковані політики для сегментації трафіку.

Огляд комутатора Juniper EX9200

Серія комутаторів Juniper 9200 представляє собою обладнання, що складається з шасі зі слотами для розширення від 4 до 14 штук для підключення лінійних модулів. Це забезпечує гнучкість і високу продуктивність серії, а також дає можливість підтримувати високу швидкість в мережі – від 1 до 100 GbE.

Комутатори працюють на базі ОС JunOS і стають основними для архітектури Junos Fusion Enterprise. Це допомагає сконцентрувати мережу на одній точці управління і використовувати модель Juniper EX 9200 як ядро системи. Пристрої підтримують IPv4 і IPv6, MPLS і VPLS, а також масштабованість Multicast.

Чому варто купити комутатор Juniper EX9200 в компанії ITBIZ

Придбати комутатор серії Juniper EX в компанії ITBIZ варто з кількох причин:

 • оптимальні ціни на моделі завдяки партнерським відносинам з виробниками;
 • швидка доставка обладнання власною логістичною службою;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування, в які входить онлайн-підтримка та консультації;
 • якісне навчання персоналу вашої компанії, щоб знизити ймовірність поломки техніки та збою системи;
 • безкоштовний тест-драйв обраного комутатора протягом 14 днів, що допоможе перевірити, наскільки ефективно він впорається з поставленими завданнями.

Також менеджери компанії проведуть консультацію та допоможуть визначити, яке обладнання Juniper підійде для вирішення ваших завдань краще за все.

Читати повністю

Особливості та переваги комутатора Juniper EX9200

Гнучкі і масштабовані інтерфейсні плати

Забезпечує глибокі буфери для забезпечення продуктивності в масштабі.

EX9200 підтримує порти 100/40/10 /1Gbe.

Безпечна кампусна мережа Fabric

Комутатори підключаються як IP-мережа з накладенням EVPN-VXLAN. IP-тканина може розширюватися для підключення декількох будівель підприємства, а VXLAN дозволяє розтягнути L2 по всій мережі.

MACsec з AES-256

Підтримка IEEE 802.11ae MACsec з AES-256 для забезпечення конфіденційності даних, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Шифрування за принципом “крок за кроком” дозволяє MACsec забезпечувати безпеку зв’язку, зберігаючи при цьому інтелектуальність мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX9200

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені