КОМУТАТОР JUNIPER EX9200

Основні характеристики комутатора Juniper EX9200

Щільність портів 120 x 100GbE, 480 x 10GbE, 440 x 1GbE
Форм-фактор5, 8 або 16 RU
MAC-адреса 1 мільйон
Пропускна здатність комутатора до 13,2 Тбіт/с
Віртуальне шасі Fabric EVPN-VXLAN, MC-LAG, ESI-LAG

Лінійка Ethernet-комутаторів EX9200 являє собою програмовану, гнучку і масштабовану основу для доставки критично важливих додатків. У корпоративному кампусі EX9200 забезпечує спільну роботу і простий і безпечний доступ для доставки критично важливих додатків. У центрі обробки даних він спрощує операції, дозволяючи привести мережу у відповідність з мінливими вимогами бізнесу.

Комутатори EX9200 дозволяють організаціям розгорнути вдосконалене ядро підприємства, що підтримує додатки рівня 2 або 3 з Ethernet VPN (EVPN) – віртуальною розширюваної локальною мережею (VXLAN). Використання цих відкритих технологій дозволяє підприємствам створювати безпечну наскрізну мережу в географічно рознесених місцях, використовуючи при цьому уніфіковані політики для сегментації трафіку.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX9200

Гнучкі і масштабовані інтерфейсні плати

Забезпечує глибокі буфери для забезпечення продуктивності в масштабі.

EX9200 підтримує порти 100/40/10 /1Gbe.

Безпечна кампусна мережа Fabric

Комутатори підключаються як IP-мережа з накладенням EVPN-VXLAN. IP-тканина може розширюватися для підключення декількох будівель підприємства, а VXLAN дозволяє розтягнути L2 по всій мережі.

MACsec з AES-256

Підтримка IEEE 802.11ae MACsec з AES-256 для забезпечення конфіденційності даних, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Шифрування за принципом “крок за кроком” дозволяє MACsec забезпечувати безпеку зв’язку, зберігаючи при цьому інтелектуальність мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX9200

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені