Juniper EX4650

Порти
48 x 10/25GbE та 8 x 40/100GbE вихідних ліній
Форм-фактор
1 RU
Пропускна спроможність
2 Tbps
Затримка
550нс
Технології
Virtual Chassis, MC-LAG, ESI-LAG, EVPN-VXLAN
Ethernet-комутатор EX4650 пропонує компактне, високомасштабоване, високопродуктивне рішення 10/25 / 100GbE для розгортання розподільних мереж кампусів середніх і великих підприємств. Комутатор EX4650 забезпечує багаті телеметричні дані для забезпечення безпеки дротового зв’язку, забезпечуючи автоматизацію на основі штучного інтелекту та сервісні рівні для комутації доступу.
Основні переваги
Mist Wired Assurance

За допомогою декількох клацань миші запитуйте, налаштовуйте і усувайте несправності комутаторів. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на основі ІІ і очікуванням рівня обслуговування (SLE) з двигуном ІІ Mist’s і хмарою мікро-послуг.
EX-комутатори надають багаті потокові телеметричні дані, які дозволяють визначити параметри стану комутатора і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу на ремонт і надання оптимізованого досвіду в провідних і бездротових мережах.

EVPN-VXLAN

Модель EX4650 підтримує потужні можливості EVPN-VXLAN для спрощення розгортання і експлуатації за рахунок надання загальній технології для кампусів і центрів обробки даних.

Virtual Chassis

Завдяки технології віртуального шасі Virtual Chassis до десяти взаємопов’язаних комутаторів EX4650 працюють як один логічний пристрій, скорочуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Wire-Speed Performance

Швидкість передачі даних по провідному з’єднанню завдяки вбудованим портам 10GbE, 25GbE і 100GbE значно спрощує мережеву топологію і роботу.

Технічні характеристики
У Вас виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper EX4650

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені