КОМУТАТОР JUNIPER EX4650

Основні характеристики комутатора Juniper EX4650

Щільність портів 48 x 10/25GbE і 8 x 40/100GbE uplinks
Форм-фактор1 RU
Затримка до 550 нс
Пропускна здатність комутатора 2 Тбіт/с
Віртуальне шасі Fabric MC-LAG, ESI-LAG, EVPN-VXLAN

Ethernet-комутатор EX4650 явлає собою компактне, високомасштабоване високопродуктивне рішення 10/25/100GbE для розгортання розподільних мереж в кампусах середніх і великих підприємств. Комутатор EX4650 надає різноманітні телеметричні дані для Wired Assurance, забезпечуючи автоматизацію на базі штучного інтелекту і рівні обслуговування для комутації доступу.

Огляд комутатора Juniper EX4650

Комутатор Juniper 4650 має два слоти для розширення, які дозволяють підключати кілька модулів і забезпечувати гнучкість конфігурації. Комутатори допомагають масштабувати точки для обробки інформації.

Модель Juniper також підтримує інші функції: SFP, SFP+ і Quad SFP+. Незважаючи на компактний форм-фактор 1U, пристрій дозволяє підключити інші моделі комутаторів, маршрутизаторів і серверів.

Чому варто купити комутатор Juniper EX4650 у компанії ITBIZ

Пристрої серії Juniper EX варто купити в компанії ITBIZ з кількох причин:

 • тестування обладнання без оплати протягом 14 днів перед покупкою, завдяки чому можна перевірити ефективність роботи моделі;
 • навчання персоналу вашого підприємства, щоб зменшити ймовірність виникнення збоїв системи та поломок обладнання;
 • оперативна доставка завдяки власним логістичним і брокерським службам;
 • обслуговування та заміна обладнання за потреби.

Завдяки партнерським відносинам з виробниками, обладнання можна придбати за найбільш оптимальними цінами. Якщо не знаєте, яку модель Juniper краще вибрати, звертайтеся до наших менеджерів, вони підберуть найкращий варіант для вирішення ваших завдань.

Читати повністю

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4650

Mist Wired Assurance

Заявлення, налаштування і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають численні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники стану комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

EVPN-VXLAN

EX4650 підтримує широкі можливості EVPN-VXLAN для спрощення розгортання і експлуатації, надаючи єдину технологію для кампусів і центрів обробки даних.

EVPN-VXLAN пропонує масштабований спосіб побудови і об’єднання декількох кампусів, центрів обробки даних і публічних хмар, забезпечуючи цілий ряд переваг.

Virtual Chassis

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти об’єднаних комутаторів EX4650 працюють як єдиний логічний пристрій, що знижує експлуатаційні витрати і спрощує управління.

Продуктивність з високою швидкістю передачі даних

Високошвидкісна продуктивність з власною щільністю портів 10GbE, 25GbE і 100GbE значно спрощує мережеві топології і операції.

Підприємствам потрібно більше високошвидкісних мережевих рішень з низькою затримкою, конвергентних рішень для зберігання і введення-виведення, щоб максимізувати продуктивність фізичних серверів, віртуальних серверів і систем зберігання. EX4650 задовольняє ці потреби завдяки інтерфейсам 10GbE і 25GbE з низькою затримкою, без втрат і високою щільністю, а також висхідним каналом 100GbE для основної мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX4650

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені