КОМУТАТОР JUNIPER EX4650

Основні характеристики комутатора Juniper EX4650

Щільність портів 48 x 10/25GbE і 8 x 40/100GbE uplinks
Форм-фактор1 RU
Затримка до 550 нс
Пропускна здатність комутатора 2 Тбіт/с
Віртуальне шасі Fabric MC-LAG, ESI-LAG, EVPN-VXLAN

Ethernet-комутатор EX4650 явлає собою компактне, високомасштабоване високопродуктивне рішення 10/25/100GbE для розгортання розподільних мереж в кампусах середніх і великих підприємств. Комутатор EX4650 надає різноманітні телеметричні дані для Wired Assurance, забезпечуючи автоматизацію на базі штучного інтелекту і рівні обслуговування для комутації доступу.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4650

Mist Wired Assurance

Заявлення, налаштування і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають численні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники стану комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

EVPN-VXLAN

EX4650 підтримує широкі можливості EVPN-VXLAN для спрощення розгортання і експлуатації, надаючи єдину технологію для кампусів і центрів обробки даних.

EVPN-VXLAN пропонує масштабований спосіб побудови і об’єднання декількох кампусів, центрів обробки даних і публічних хмар, забезпечуючи цілий ряд переваг.

Virtual Chassis

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти об’єднаних комутаторів EX4650 працюють як єдиний логічний пристрій, що знижує експлуатаційні витрати і спрощує управління.

Продуктивність з високою швидкістю передачі даних

Високошвидкісна продуктивність з власною щільністю портів 10GbE, 25GbE і 100GbE значно спрощує мережеві топології і операції.

Підприємствам потрібно більше високошвидкісних мережевих рішень з низькою затримкою, конвергентних рішень для зберігання і введення-виведення, щоб максимізувати продуктивність фізичних серверів, віртуальних серверів і систем зберігання. EX4650 задовольняє ці потреби завдяки інтерфейсам 10GbE і 25GbE з низькою затримкою, без втрат і високою щільністю, а також висхідним каналом 100GbE для основної мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX4650

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені