КОМУТАТОР JUNIPER EX3400

Основні характеристики комутатора Juniper EX3400

Щільність портів 48 x 1GbE и 4 SFP+ 10GbE и 2QSFP+ 40GbE
Форм-фактор
1 RU
Потужність PoE/PoE+ до 30 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 336 Гбіт/с
Фабрика (Virtual Chass) Віртуальне шасі

Ethernet-комутатори EX3400 є економічно ефективним рішенням для найбільш вимогливих сучасних конвергентних корпоративних мереж доступу до даних, голосу і відео. Компактні пристрої з фіксованою конфігурацією в корпусі 1U забезпечують рівень продуктивності та управління, раніше доступний тільки в висококласних комутаторах доступу.

EX3400 готовий до роботи в хмарі і підтримує ZTP, тому його можна підключати, надавати і управляти за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. EX3400 підтримує унікальну технологію Juniper Virtual Chassis для об’єднання до 10 комутаторів, які можуть управлятися як один пристрій.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX3400

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники здоров’я комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти з’єднаних між собою комутаторів EX3400 працюють як єдиний логічний пристрій, що знижує експлуатаційні витрати і спрощує управління.

Ethernet-комутатор Juniper Networks® EX3400 з технологією віртуального шасі Juniper Networks забезпечує підприємствам гнучкість і простоту управління, які раніше були доступні тільки для комутаторів доступу більш високого класу.

Підтримка MACsec

Комутатори EX3400 підтримують IEEE 802.1ae MACsec, забезпечуючи підтримку конфіденційності даних на канальному рівні, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Функція MACsec дозволяє комутаторів EX3400 підтримувати апаратне шифрування трафіку зі швидкістю майже 88 Гбіт/с на всіх портах 1GbE і 10GbE.

12 черг QoS

12 черг QoS (8 одноадресних і 4 багатоадресних) на порт комутатора забезпечують багаторівневу наскрізну пріоритезацію трафіку.

EX3400 підтримує розширені функції якості обслуговування (QoS) для пріоритетності трафіку даних, голосу і відео.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX3400

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені