Комутатор JUNIPER EX4300

Основні характеристики комутатора Juniper EX4300

Щільність портів 48 x 1GbE и 4 SFP+ 10GbE и 4 QSFP+ 40GbE
Форм-фактор
1 RU
Потужність PoE/PoE+ до 30 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 336 Гбит/с
Фабрика (Virtual Chass) Віртуальне шасі

Комутатори EX4300 – це платформи з фіксованою конфігурацією, що задовольняють різноманітні потреби в високопродуктивному доступі в кампусах і центрах обробки даних. Вони оснащені портами IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) або 802.3at PoE + потужністю до 30 Вт.

EX4300 готовий до роботи в хмарі і підтримує ZTP, тому його можна підключати, надавати і управляти за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. EX4300 підтримує технологію Juniper Virtual Chassis, яка дозволяє об’єднати до 10 комутаторів EX4300 і EX4600 в єдиний логічний пристрій, забезпечуючи масштабування економічно ефективного рішення для середовищ 1GbE або змішаних середовищ 1GbE/10GbE/40GbE.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4300

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою движка ШІ і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники здоров’я комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Завдяки технології Virtual Chassis до десяти взаємопов’язаних комутаторів EX4300 працюють як єдине логічне пристрій, знижуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Технологія Virtual Chassis об’єднує дозволяє об’єднати до 10 комутаторів EX4300 і/або EX4600 в будь-яку комбінацію та керувати ними як єдиним пристроєм, забезпечуючи масштабоване рішення, з поступовим зростанням витрат для розширення мережевих середовищ.

Підтримка MACsec

Комутатори EX4300 підтримують IEEE 802.1ae MACsec, забезпечуючи підтримку конфіденційності даних на канальному рівні, цілісності даних і аутентифікації походження даних.

Мультігігабітний комутатор EX4300 також забезпечує більш високий рівень шифрування Media Access Control Security (MACsec) AES256 на всіх портах доступу і висхідного каналу, захищаючи трафік клієнта від несанкціонованого доступу.

12 черг QoS

Кожен порт комутатора має 12 черг QoS, що забезпечує багаторівневу, наскрізну пріоритезацію трафіку.

EX3400 підтримує розширені функції якості обслуговування (QoS) для пріоритетизації трафіку даних, голосу і відео.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Комутатор JUNIPER EX4300

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені