КОМУТАТОР JUNIPER EX4400

Основні характеристики комутатора Juniper EX4400

Щільність портів 1/10GbE порти доступу, 10/25GbE uplinks,
100GbE стекування
Форм-фактор1 RU
Потужність PoE ++ до 90 Вт на порт; v потужність живлення 1800 Вт
Пропускна здатність комутатора 912 Гбіт/с
Фабрика EVPN-VXLAN, віртуальне шасі

Моделі комутаторів Juniper EX4400:

EX4400-48F: 12 x 10GbE + 36 x 1GbE и 4 x 10/25GbE uplinks

EX4400-24P/T: 24 x 1GbE PoE/Non-PoE и 4 x 10/25GbE uplinks

EX4400-48P/T: 48 x 1GbE PoE/Non-PoE и 4 x 10/25GbE uplinks

Ethernet-комутатор EX4400 – це хмарна платформа комутації доступу з підтримкою штучного інтелекту і підвищеною безпекою для високопродуктивних кампусних розгортання. Його відрізняють такі функції, як живлення через Ethernet (PoE, PoE ++), MACsec AES-256, мікросегментація з використанням групових політик (GBP), EVPN-VXLAN на рівні доступу і телеметрія на основі потоків.

Будучи частиною базової інфраструктури Juniper Mist Wired Assurance, EX4400 простий в установці, налаштуванні і управлінні. У ньому використовується Mist AI для спрощення операцій і поліпшення видимості продуктивності підключених пристроїв.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX4400

Комутація на основі штучного інтелекту

Включення (день 0), надання (день 1) і управління (день 2+) EX4400 з хмари за допомогою Juniper Mist Wired Assurance, що використовує автоматизацію на основі штучного інтелекту та аналітичних даних для підвищення якості обслуговування кінцевих користувачів і підключених пристроїв. Світлодіодний дисплей з кольоровим кодуванням відображає стан підключення до хмари.

Оптимізація ІТ-операцій, скорочення часу на ремонт і створення дротових і бездротових мереж нового покоління. EX4400 надає багаті потокові телеметричні дані для отримання інформації про стан комутатора і очікуваний рівень обслуговування дротових мереж (SLEs) для показників до і після підключення.

Наскрізна кампусна мережа

Масштабування, підвищення відмовостійкості і оптимізація управління за допомогою віртуальних шасі і кампусних мереж на базі EVPN-VXLAN, які спрощують встановлення та обслуговування безлічі пристроїв.

Розширення EVPN-VXLAN від ядра кампуса до рівня розподілу і рівня доступу спрощує управління, підвищує контроль і сегментацію кінцевих точок. EX4400 підтримує підкладку на основі IP рівня 3 і накладення EVPN-VLXAN для об’єднання декількох сайтів.

Мікросегментація

Мікросегментація на основі стандартів з використанням групових політик (GBP) використовує базову технологію VXLAN для забезпечення незалежного від кінцевих точок контролю доступу для узгоджених політик безпеки і детального контролю додатків, бізнес-функцій або користувальницьких міток.

Виведіть сегментацію на новий рівень, розділяючи трафік в межах однієї VLAN, щоб пристрої IoT або користувачі могли проходити через будь-який порт або комутатор в мережі; підтримуйте однакові політики безпеки без необхідності кожного разу налаштовувати їх вручну.

Телеметрія на основі потоків

Включає аналітику на рівні потоку, що дозволяє відстежувати тисячі потоків трафіку на комутаторі без впливу на центральний процесор.

Наприклад, в разі DDoS-атаки, коли порогові значення потоку порушуються, атака може бути швидко виявлена. Ви можете впровадити автоматизовані робочі процеси для сортування проблем, таких як розміщення порту в карантині або аналіз трафіку.

PoE, PoE ++ і Fast PoE

EX4400 забезпечує швидке PoE, що дозволяє подавати живлення на кінцеві пристрої навіть під час перезавантаження комутатора.

Підтримує стандарт 802.3bt для PoE, забезпечуючи до 90 Вт на порт для мобільних пристроїв, IoT і точок доступу 802.11AX / Wi-Fi 6.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX4400

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені