КОМУТАТОР JUNIPER EX2300

Основні характеристики комутатора Juniper EX2300

Щільність портів До 48 x 1GbE і 4 SFP/SFP+ 10GbE uplinks
Форм-фактор
1 RU
Потужність PoE/PoE+ до 30 Вт на порт
Пропускна здатність комутатора 176 Гбіт/с
Фабрика (Virtual Chass) Віртуальне шасі

Ethernet-комутатор EX2300 являє собою компактне, високощільне і економічне рішення для невеликих мережевих середовищ, де не вистачає місця і електроенергії. Завдяки малій площі в 1 U комутатор EX2300 ідеально підходить для розгортання рівня доступу в мікрофіліях, роздрібних мережах і робочих групах, а також для конвергентного доступу в великих мережах.

Комутатори EX2300 готові до роботи в хмарі і підтримують ZTP, тому їх можна підключати, надавати і управляти ними за допомогою Wired Assurance, щоб забезпечити кращий досвід для підключених пристроїв. Комутатори можуть використовуватися в технології віртуального шасі Juniper, дозволяючи поєднувати до чотирьох платформ і управляти ними як єдиним логічним пристроєм.

Особливості та переваги комутатора Juniper EX2300

Mist Wired Assurance

Настройка, виявлення і усунення несправностей комутаторів за допомогою декількох клацань миші. Wired Assurance забезпечує кращий досвід для підключених пристроїв завдяки автоматизації на базі ШІ і очікуванням рівня обслуговування (SLEs) за допомогою механізму штучного інтелекту і хмари мікросервісів Mist.

Комутатори EX надають обширні потокові телеметричні дані, що дозволяють отримати уявлення про показники стану комутаторів і виявити аномалії. Оптимізація ІТ-операцій, скорочення середнього часу ремонту та оптимізація роботи дротових і бездротових мереж.

Віртуальне шасі

Конфігурації віртуального шасі EX2300 працюють як високонадійні уніфіковані системи, забезпечуючи спрощене управління.

Технологія віртуального шасі об’єднує до чотирьох комутаторів EX2300 для роботи як єдиний логічний пристрій, скорочуючи експлуатаційні витрати і спрощуючи управління.

Інноваційний дизайн

Інноваційна і економічна конструкція комутатора знижує вартість і складність, а уніфіковані інструменти управління і автоматизації об’єднують моніторинг системи.

Вісім черг QoS

Вісім черг QoS на порт комутатора забезпечують правильну розстановку пріоритетів для голосу, відео і багаторівневого трафіку даних з можливістю конвергенції інших мереж, таких як системи автоматизації будівель і відеоспостереження.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER EX2300

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені