Міністерство оборони США сертифікувало 15 маршрутизаторів Juniper Networks для використання у своїх мережах

11.06.2024 98

Рішення орієнтовані на критично важливі та відповідальні завдання, сервіси реального часу, включаючи передачу голосу, відео та даних.

Компанія Juniper Networks повідомила про те, що 15 рішень прикордонної маршрутизації було протестовано і сертифіковано об’єднаною групою тестування на сумісність (Joint Interoperability Test Command, JITC) Міністерства оборони США і були додані до Єдиного списку сумісності обладнання (Unified Capabilities Approved Product List, UC APL).

Сертифікацію пройшли маршрутизатори Juniper Networks J-серії, шлюзи SRX-серії, роутери М-серії та універсальний прикордонний маршрутизатор серії MX 3D. Сертифіковані продукти Juniper Networks можуть застосовуватися у різних військових сферах для передачі критично важливих сервісів реального часу, таких як голос, відео та дані. Завдяки широкому портфоліо рішень по маршрутизації компанії Juniper Networks, Міністерство оборони США зможе обрати обладнання саме під свої завдання, а також збільшити ефективність та гнучкість мережі.

Обладнання, яке було сертифіковане раніше: Ethernet комутатори Juniper Networks EX3200 і EX4200; універсальні прикордонні маршрутизатори Juniper MX240, Juniper MX480 і Juniper MX960; CTP рішення серії 1000 і 2000 отримали сертифікати в серпні 2010. Крім того, рішення Juniper Networks SA Series SSL VPN також були раніше сертифіковані на відповідність вимогам Public Key Infrastructure (PKI) Міністерства оборони США.

Маршрутизатори серії J надають набір гнучких інтерфейсів, що забезпечують надійну та безпечну маршрутизацію підключень до віддалених підрозділів, філій та регіональних офісів.

Шлюзи серії Juniper SRX побудовані на базі архітектури динамічного надання послуг (Dynamic Services Architecture) та програмного забезпечення JUNOS. Вони забезпечують надійну та безпечну роботу мережі, що необхідно для інфраструктур підприємств та постачальників послуг.

Прикордонні маршрутизатори серії M призначені для роботи в мережах IP/MPLS і відрізняються надійністю, стабільністю та широкою функціональністю. Використовуючи ці платформи, постачальники послуг і великі підприємства можуть об’єднати кілька мереж в одну IP/MPLS-інфраструктуру.

Ethernet-маршрутизатори серії Juniper MX забезпечують маршрутизацію та комутацію з високою щільністю портів і призначені для мереж постачальників послуг і великих підприємств. Такі пристрої знаходять застосування в Ethernet-мережах високої щільності, на агрегаційних та магістральних рівнях в центрах обробки даних, а також у периферійних Ethernet-мережах.