Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Міжмережевий екран Juniper SRX ─ обладнання, призначене для захисту мережі від несанкціонованого доступу, моніторингу та контролю мережевого трафіку. Він взаємодіє з трафіком після трансляції адрес та маршрутизації, а також контролює та фільтрує трафік відповідно до заданих правил на основі IP-адрес. Міжмережеві екрани виробника Juniper підходять як для невеликих компаній, так і для великих підприємств.

  Характеристики міжмережевих екранів Juniper SRX

  Міжмережеві екрани SRX Juniper мають високу продуктивність ─ від 1 Гбіт/с до 1 Тбіт/с. Одночасно вони можуть мати від 64 тисяч до 182 мільйонів сесій. Обладнання має кілька портів із пропускною спроможністю до 10GbE. Створення відсіків (набору правил або конфігурації, що визначають, які мережеві з’єднання дозволені або заборонені для певної групи комп’ютерів або інших пристроїв) у міжмережевому екрані дає змогу адміністраторам налаштовувати різні рівні безпеки для різних частин мережі або груп пристроїв, що сприяє кращому контролю та управлінню трафіком. Кількість відсіків залежить від моделі.

  У всіх міжмережевих екранів є вбудований графічний інтерфейс Security Director Cloud. З його допомогою можна робити централізоване управління, яке включатиме:

  • Спрощене налаштування;
  • Безперервну видимість;
  • Автоматичне налаштування ZTP;
  • Швидке перетворення мережевих адрес;
  • Автоматичне розгортання IPsec VPN.

  Міжмережеві екрани цієї серії мають захист Juniper Advanced Threat Prevention Cloud. Завдяки цьому можна запобігти атакам, проникненню шкідливого трафіку та встановленню програм.

  Переваги міжмережевих екранів Juniper Networks SRX

  Серед основних переваг:

  • Інспекція SSL. Міжмережеві екрани цієї серії можуть розшифровувати та перевіряти інформацію з’єднань протоколу SSL. Це дає змогу своєчасно виявляти та захищатись від загроз.
  • Гнучкість конфігурації. Можна налаштовувати різні параметри. Наприклад, правила політики безпеки або доступу, VPN-тунелі. Завдяки цьому можна адаптувати налаштування Juniper SRX під різні мережі.
  • Масштабованість. Пристрої підтримують мережі різних розмірів. Міжмережеві екрани можна встановлювати як для невеликих підприємств, так і для корпорацій.
  • Сумісність із різними системами безпеки. Міжмережеві екрани інтегруються з антивірусними програмами та пристроями, які допомагають виявити та запобігти шкідливим атакам. Завдяки цьому можна не використовувати комутатори Juniper EX.

  Переваги міжмережевих екранів Juniper Networks SRX

  Для роботи міжмережевих екранів використовують спеціальну операційну систему Juniper. Це сприяє максимальному масштабуванню та автоматизації.

  Чому варто купити міжмережеві екрани Juniper SRX в компанії ITBIZ

  Обрати системний інтегратор ITBIZ – це найкраще рішення для вибору якісного обладнання, яке підійде під ваші задачі. Купити міжмережеві екрани в ITBIZ варто з декількох причин:

  • Наявність власного складу з підмінним обладнанням. В разі виникнення поломки або виходу системи з ладу, можна швидко замінити несправні пристрої.
  • Можливість безкоштовного тестування протягом 14 днів. Перед покупкою технічні фахівці ITBIZ встановлюють та налаштовують роботу обладнання. Протягом двох тижнів можна протестувати пристрої та зрозуміти, наскільки успішно вони виконують потрібні завдання. Якщо ж обладнання не підійде, можна замінити його на інше.
  • Підтримка. Підмінний фонд дозволяє швидко усунути неполадки, що забезпечить безперебійну роботу вашого бізнесу.
  • Служба логістики. Наявність власної логістичної служби дає змогу забезпечити максимально швидку доставку обладнання по Україні.
  • Навчання співробітників. Фахівці компанії ITBIZ навчають працівників клієнтів, як правильно керувати системою. Це дає змогу запобігти виникненню неполадок і забезпечити злагоджену роботу.

  Чому варто купити міжмережеві екрани Juniper SRX в компанії ITBIZ

  Додатково в ITBIZ можна придбати комутатори Juniper QFX, маршрутизатори різних серій.

  Ми завжди дотримуємося гнучкої цінової політики, тому що співпрацюємо безпосередньо з виробниками. Завдяки цьому компанія ITBIZ робить вигідні цінові пропозиції своїм клієнтам.

  FAQ

  Як працює міжмережевий екран?

  Робота міжмережевого екрана пов’язана з фільтрацією даних. Це своєрідний проксі-сервер, який відсіює шкідливі сайти та дані використовуючи один або кілька протоколів.

  Чим відрізняється серія SRX від інших міжмережевих екранів?

  Ця серія має всі функції міжмережевого екрана, маршрутизатора Juniper PTX, концентратора VPN і пристроїв UTM, IPS.

  Кому підійдуть міжмережеві екрани Juniper SRX?

  Для великих корпоративних мереж краще використовувати firewall SRX. Якщо ж це маленьке підприємство, то варто звернути увагу на моделі SRX240 або SRX100.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!