Маршрутизатори 400G зі збільшеною продуктивністю для оптимальних опорних мереж IP / MPLS, пірингових мереж і мереж центрів обробки даних

Маршрутизатори серії PTX становлять основу архітектури маршрутизації ядра, забезпечують потужність, масштаб і продуктивність завдяки використанню спеціалізованого мікрочіпу Juniper Networks ExpressPlus. Вони підтримують високу щільність 100G і 400G, оптимізовані для використання в ядрі і центрах обробки даних.

Характеристики маршрутизаторів Juniper PTX SERIES

Компактний форм-фактор

PTX3000 – єдиний в галузі 300-мм опорний маршрутизатор, що відповідає стандарту ETSI.

Транспортна система для міських мереж

Єдині в світі маршрутизатори, здатні повністю конвергувати IP і оптику в пакет, який може бути розгорнутий в будь-якому телекомунікаційному середовищі.

Оптимізація трафіку WAN SDN

NorthStar Controller забезпечує глобальну видимість мережі та індивідуальне регулювання трафіку для маршрутизаторів серії PTX.

Лідируюча в галузі щільність

Маршрутизатори серії PTX мають фіксований форм-фактор і забезпечують пропускну здатність 16 Тбіт/с і до 14,4 Тбіт/с на слот.

Величезна масштабованість

Маршрутизатори серії PTX, що працюють на нашому спеціалізованому процесорі Triton і забезпечують до 14,4 Тбіт/с на слот, дозволяють збільшити пропускну здатність без розширення мережі та площ.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Маршрутизатори серії Juniper PTX вперше з’явилися в 2011 році. Для виробництва цих моделей використовують інноваційні технології для створення високопродуктивних і надійних пристроїв, а також сучасну архітектуру переадресації. Їх вносять до переліку найбільш продуктивних у світі через пропускну спроможність до 2 Тбіт/с на слот і можливості масштабування архітектури до 400G. Моделі цієї серії часто використовують для створення терабітних MPLS-мереж. Маршрутизатори підходять для провайдерів послуг та операторів зв’язку. Пристрої мають ідеальний баланс програмних і апаратних ресурсів, завдяки чому їх можна використовувати для будь-яких великих корпоративних середовищ.

  МАРШРУТИЗАТОРИ JUNIPER PTX SERIES

  Особливості маршрутизаторів Juniper PTX SERIES

  Маршрутизатори серії PTX дають змогу швидко сформувати мережеві середовища з високими показниками продуктивності. Пристрої побудовані на чипсеті Express, який запатентувала компанія Juniper, – його використовують для передачі пакетів даних без втрат або з мінімальними похибками. Він заснований на базі 40-нанометрового технологічного процесу. Також завдяки наявності в моделях мікросхем ASIC можна налаштовувати пірингові мережі.

  Моделі маршрутизаторів PTX Juniper підтримують лінійні карти FPC і можливість створення MPLS core router, IP Core. Пристрої оптимізовані для використання з ядрами мережі WAN, а також для ЦОД.

  Завдяки вбудованому протоколу MACsec 400G забезпечується надійний захист операційної системи мережі, як у моделі PTX10001-36MR. Практично повна автоматизація дає змогу знизити навантаження на персонал і скоротити витрати.

  Переваги маршрутизаторів JUNIPER PTX

  Серед основних переваг маршрутизаторів Juniper Networks виділяють:

  • Масштабованість і продуктивність. Використання мікрочипа Juniper Networks ExpressPlus дає змогу швидко підлаштовуватися під зростаючий трафік і збільшувати навантаження на систему.
  • Захист. Маршрутизатори надійно захищені від несанкціонованого доступу завдяки оновленій операційній системі.
  • Можливість обробки пакетів. Висока продуктивність і масштабування мережі забезпечуються за рахунок швидкої обробки інформації.
  • Компактність. Усі моделі маршрутизаторів цього бренду вирізняються невеликими розмірами. Наприклад, Juniper PTX10003 має габарити 44.2 x 13.3 x 78.7 см. За рахунок цього він займає мало місця.
  • Можливість трансформації інфраструктури. Маршрутизатори швидко переводять систему в хмарний або віртуальний режим роботи.
  • Доступність. Операційна система Junos підтримує функцію високої доступності (HA). Завдяки цьому можна змінювати або оновлювати ПЗ, не перериваючи при цьому мережевий трафік.
  • Економічність. Пристрої не споживають багато електроенергії, завдяки чому можна знизити видатки на електропостачання.
  • Невибагливість. Маршрутизатори прості у використанні і не вимагають додаткового регулярного обслуговування.

  Пристрої володіють кількома важливими функціями: висока щільність портів і зручність їхнього масштабування, значне спрощення мережі за рахунок практично повної автоматизації та оптимізація ядра. Такі маршрутизатори призначені для роботи в мережах з великою кількістю користувачів.

  Чому варто купити маршрутизатори серії Juniper PTX в ITBIZ?

  Компанія ITBIZ пропонує безкоштовний тест-драйв обладнання протягом 14 днів. Таким чином, можна вибрати певну модель маршрутизатора, встановити та налаштувати її, а після – визначитися, наскільки ефективно вона справляється з поставленими завданнями.

  Крім цього, купити маршрутизатори Juniper RTX варто в нашій компанії з низки інших причин:

  • наявність власної логістичної служби та обладнання на складі дає змогу швидко організовувати доставку в будь-яку точку України;
  • проведення навчання клієнтів для подальшої роботи з пристроями;
  • заміна пристроїв, якщо сталася поломка або збій у системі;
  • підтримка, допомога і швидке вирішення проблем, пов’язаних з налаштуванням і використанням пристроїв.

  Наші фахівці виконують гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. Також вони допомагають підібрати відповідну модель маршрутизатора “Джуніпер”.

  FAQ

  Що таке маршрутизатор?

  Маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовують для з’єднання приладів і мереж з іншими мережами. Вони визначають шлях, пересилають дані та збалансовують навантаження, рівномірно розподіляючи його між обладнанням.

  Кому підійде маршрутизатор Juniper PTX Series?

  Маршрутизатори цієї серії часто використовують у ЦОД. Також їх активно застосовують оператори зв’язку та провайдери.

  На якому чипсеті працюють маршрутизатори Juniper PTX Series?

  Робота цього обладнання заснована на чипсеті Express, який дає змогу безперервно передавати дані без похибки і з мінімальною затримкою.

  Яка пропускна здатність маршрутизаторів?

  Маршрутизатори відрізняються пропускною спроможністю до 2 Тбіт/с.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!