Маршрутизатори 400G зі збільшеною продуктивністю для оптимальних опорних мереж IP / MPLS, пірингових мереж і мереж центрів обробки даних

Маршрутизатори серії PTX становлять основу архітектури маршрутизації ядра, забезпечують потужність, масштаб і продуктивність завдяки використанню спеціалізованого мікрочіпу Juniper Networks ExpressPlus. Вони підтримують високу щільність 100G і 400G, оптимізовані для використання в ядрі і центрах обробки даних.

Характеристики

Компактний форм-фактор

PTX3000 – єдиний в галузі 300-мм опорний маршрутизатор, що відповідає стандарту ETSI.

Транспортна система для міських мереж

Єдині в світі маршрутизатори, здатні повністю конвергувати IP і оптику в пакет, який може бути розгорнутий в будь-якому телекомунікаційному середовищі.

Оптимізація трафіку WAN SDN

NorthStar Controller забезпечує глобальну видимість мережі та індивідуальне регулювання трафіку для маршрутизаторів серії PTX.

Лідируюча в галузі щільність

Маршрутизатори серії PTX мають фіксований форм-фактор і забезпечують пропускну здатність 16 Тбіт/с і до 14,4 Тбіт/с на слот.

Величезна масштабованість

Маршрутизатори серії PTX, що працюють на нашому спеціалізованому процесорі Triton і забезпечують до 14,4 Тбіт/с на слот, дозволяють збільшити пропускну здатність без розширення мережі та площ.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!