МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER PTX1000 ДЛЯ ПАКЕТНОГО ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ

Характеристики маршрутизатора Juniper PTX1000

Розподілені додатки без шкоди для продуктивності і можливості розгортання.

Пропускна здатність комутатора 2.88 Tbps
Ємність комутаційної мережі на слотN/A
DPC та / або MPC на шасі
Шасі на стійку 24
Розміри (W x H x D) 17.29 x 3.46 x 31 in (43.92 x 8.89 x 78.74 cm)
Максимальна вага 69 lbs (31.30 kg)
Монтаж Попереду чи в центрі
Параметри живлення 40A @ -48 В постійного струму
Робоча температура 32° – 115° F (0° – 46° C)
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації
Висота над рівнем моря Відсутність погіршення характеристик до 13000 футів / 4000 м

Огляд маршрутизатора Juniper PTX1000

Маршрутизатор пакетної передачі даних PTX1000 забезпечує високу щільність інтерфейсів 10GbE, 40GbE і 100GbE для розподілених опорних мереж і мережевих додатків, задовольняючи вимоги інтернет-провайдерів і постачальників контенту з великими обсягами.

Займаючи всього дві полиці, PTX1000 є першим в галузі маршрутизатором ядра з фіксованою конфігурацією, який дозволяє інтернет-провайдерам органічно розподіляти пірингові точки по всій мережі. Він використовує багатий набір функцій IP/MPLS без шкоди для продуктивності і можливості розгортання – двох факторів, від яких залежить загальна вартість володіння (TCO) для інтернет-провайдерів.

Володіючи пропускною здатністю 2,88 Тбіт/с, PTX1000 підтримує гнучкі варіанти конфігурації інтерфейсів: 288 інтерфейсів 10GbE з використанням розривної модуля quad small form-factor pluggable plus (QSFP +), 72 інтерфейсу GbE зі швидкістю 40 Гбіт / с з використанням розривної модуля QSFP + і 24 інтерфейсу 100GbE з використанням QSFP28.

Як і інші маршрутизатори серії PTX, PTX1000 працює на базі спеціалізованого мікрочіпу Juniper Networks ExpressPlus ™, що забезпечує передбачувану продуктивність і функціональність пакетів IP/MPLS.

Особливості маршрутизатора Juniper PTX1000

Продуктивність і масштабованість

Маршрутизатори PTX1000 забезпечують інтернет-провайдерів продуктивністю і масштабованістю, що дозволяють випереджати зростаючі вимоги до трафіку, використовуючи можливості мікрочіпу Juniper Networks ExpressPlus.

Висока доступність

Junos OS підтримує функції високої доступності (HA), які дозволяють оновлювати і змінювати програмне забезпечення без переривання мережевого трафіку.

Можливості обробки пакетів

Виняткові можливості обробки пакетів вирішують задачу масштабування мережі, оптимізуючи транзитні функції IP/MPLS для забезпечення чудової продуктивності.

Компактний форм-фактор

Завдяки меншим розмірам PTX1000 займає мало місця і відповідає вимогам тимчасових точок обміну Інтернету, колокації, центральних офісів і регіональних мереж, особливо на ринках, що розвиваються.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER PTX1000 ДЛЯ ПАКЕТНОГО ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені