Міжмережевий екран SRX4700

Фізичні характеристики міжмережевого екрану SRX4700

Форм-фактор 1U
Пропускна здатність 1,4 Тбіт/с
Розміри (H x W x D) 17,4 x 1,7 x 26,5 in (44,19 x 4,32 x 67,31 cm)
Загальна кількість вбудованих портів 2 порти 400 Гбіт/с (QSFP56-DD)
Введення-виведення 10 портів 100 Гбіт/с (QSFP28)
Консоль 1 (RJ-45)
Вентиляційний струмінь фронт-тыл
Робоча температура 32° to 104° F (0° to 40° C at 6000 ft altitude)

Огляд міжмережевого екрану SRX4700

Міжмережевий екран Juniper Networks SRX4700 висотою 1U оснащений вбудованою системою нульової довіри, інтеграцією мережі Ethernet VPN-Virtual Extensible LAN (EVPN-VXLAN) та системою запобігання загрозам на базі штучного інтелекту. SRX4700 забезпечує високу пропускну здатність до 1,4 Тбіт/с з розрахунку на стійковий блок, а також підтримує інтерфейси 400 Гбіт/с зі швидкістю передавання даних MACsec. Обладнання створено для постачальників послуг, хмарних провайдерів і великих підприємств, окрім того, підприємства можуть використовувати його в якості міжмережевого екрану ядра і периферії ЦОД, а також в якості безпечного вузла SD-WAN.

Переваги міжмережевого екрану SRX4700

Висока продуктивність і зручність для користувача
 • SRX4700 забезпечує автоматичне розвантаження всіх відповідних каналів для переадресації з лінійною швидкістю без додаткового налаштування. Надає послуги повної перевірки для всіх каналів незалежно від їхнього розміру, а також відповідає вимогам до розгортання на межі корпоративного центру та ЦОД. Міжмережевий екран контролює та робить пріоритети в трафіку залежно від програми та ролі користувача, постійно оновлює програми, перевіряє та виявляє додатки в трафіку з шифруванням SSL, включно з Інтернетом і SaaS.
Простота керування та масштабування
 • За допомогою вбудованого графічного інтерфейсу Juniper Security Director Cloud, SRX4700 забезпечує централізоване керування з автоматичним налаштуванням (ZTP), безперервною видимістю, спрощеним налаштуванням і автоматизацією політик. Міжмережевий екран підтримує перетворення мережевих адрес (NAT) і автоматичне розгортання IPsec VPN за допомогою програм-мастерів.
Розширений захист від загроз
 • Служби NGFW такі, як: активірус, захист від спаму, веб-фільтрація, інструмент захисту Juniper Advanced Threat Prevention Cloud запобігають виникненню експлойтів з ефективністю 99,9% та захищають від відомих шкідливих програм і шкідливого веб-трафіку та DNS-трафіку. Інструменти захисту SRX4700 надають інформацію про загрози на відкритій платформі для розміщення сторонніх і користувацьких каналів загроз, а також виявляють загрози, приховані всередині зашифрованого трафіку, без розшифровки.
New
Datasheet
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Міжмережевий екран SRX4700

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені