Комутатори серії QFX забезпечують провідну в галузі пропускну здатність та масштабованість, найкращий стек маршрутизації, відкриту можливість програмування ОС Junos і найширший набір можливостей для топології EVPN-VXLAN та IP. Знайдіть своє рішення для комутаторів розподіленого ядра в центрах обробки даних, розподільного й центрального пункту кампусу, а також для шлюзу та міжз’єднання центру обробки даних.

Подивіться інакше на роботу центру обробки даних і керування структурною топологією за допомогою готової єдиної системи, яка автоматизує весь життєвий цикл мережі для спрощення проєктування та розгортання, а також для забезпечення замкнутого циклу. Завдяки системі Juniper Apstra, наші клієнти скоротили час розгортання на 90%, час вирішення проблем на 70% й зменшили операційні витрати на 83%.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Комутатори Juniper QFX являють собою обладнання для обслуговування дата-центрів, створення віртуальних середовищ і великих глобальних мереж. Ethernet світчі забезпечують максимальну безпеку й автоматизацію центрів обробки даних. Усе це можливо завдяки модульним шасі та високопродуктивним платформам. Вони збільшують маневреність мережі та її надійність, а також допомагають забезпечити найкоротший і простий шлях до мультихмари.

  Особливості комутаторів JUNIPER QFX SERIES

  Комутатори Juniper Networks працюють на основі ОС Junos. Завдяки цьому вони можуть підтримувати різні технології:

  • QFabric System. Використання цієї технології дає змогу зменшити витрати на обслуговування і водночас збільшити продуктивність пристрою. QFabric System містить у собі кілька інструментів, які працюють разом як цілий комутатор. Завдяки цьому можна створити однорівневу мережу, чия верхня межа пропускної здатності становитиме 40 Тбіт/с. При цьому всі порти доступу є рівнозначними.
  • Junos Fusion. Використання цієї технології дає можливість створити масштабовану однорівневу мережу. Сателіти і пристрої агрегації працюють одночасно, створюючи буквально єдине ціле, завдяки чому стають можливими конфігурація і автоматичне розгортання. Використовують технологію часто для хмарних, віртуалізованих і бізнес-критичних дата-центрів і центрів обробки даних.
  • Virtual Chassis Fabric. Технологія дає можливість об’єднати до 32-х пристроїв в одному комутаторі та керувати ними як одним цілим. Вона дає змогу автоматично розгортати нові пристрої та забезпечує простоту керування.

  Juniper QFX series

  Усі комутатори гарантують доступність системи та відмовостійкість завдяки встановленню резервного живлення та охолодження. Завдяки комплексному ПЗ Apstra, на якому працюють комутатори серії QFX, наприклад, Juniper QFX5120, з’являється можливість автоматизації життєвого циклу мережі, спрощення розгортання і проєктування, а також забезпечення замкнутого контролю якості.

  Переваги комутаторів JUNIPER QFX

  Комутатори Juniper купують через кілька переваг:

  • Пропускна здатність до 6 Тбіт/с;
  • Можливість швидко інтегрувати систему за потреби;
  • Захист обладнання від перегріву, всередині встановлена ефективна система охолодження;
  • Перемикання швидкостей за лічені секунди з мінімальною затримкою;
  • Розгортання віртуальних середовищ із високим навантаженням і надійним захистом інформації.

  Juniper QFX series

  Комутатори також підтримують ПЗ ISSU і дають можливість програмувати, використовуючи за основу відкритий програмний код ОС Junos.

  Чому варто купити Juniper QFX Switches в ITBIZ

  Компанія ITBIZ пропонує купити комутатори Juniper QFX для різних завдань. Серед основних переваг співпраці з нами:

  • допомога у виборі обладнання;
  • встановлення та налаштування системи;
  • навчання персоналу, який надалі працюватиме з обладнанням;
  • проведення технічних консультацій та інформаційна підтримка за необхідності;
  • заміна обладнання в разі поломки, збоїв у роботі;
  • обслуговування встановленого обладнання, яке проводиться в період дії гарантії та після її закінчення.

  Ми пропонуємо провести тест-драйв обладнання протягом 14 днів, завдяки чому можна підібрати оптимальну модель і перевірити, наскільки ефективно вона справляється з поставленими завданнями. Наявність пристроїв на складі та власної логістичної служби дозволяє оперативно замінювати їх і доставляти в будь-яку точку України.

  FAQ

  Для чого призначені комутатори Juniper?

  Мережевий комутатор Juniper використовують для з’єднання в певній мережі її декількох вузлів, наприклад, локальних пристроїв. У своїй роботі вони використовують один із трьох способів комутації: з проміжним зберіганням (Store and Forward), наскрізний (cut-through) або безфрагментний (fragment-free). Останній ще часто називають гібридним.

  Кому підходять комутатори Juniper QFX SERIES?

  Комутатори Juniper QFX SERIES часто використовують для центрів обробки інформації, створення глобальних мереж і великих віртуальних середовищ.

  У чому різниця між комутатором і маршрутизатором?

  Комутатор і маршрутизатор – це два різні пристрої, які відрізняються принципом своєї роботи. Комутатори призначені для з’єднання пристроїв усередині певної мережі та під’єднують тільки локальні прилади, а маршрутизатори з’єднують ці мережі, під’єднуються до інтернету та різних локальних систем.

  На якій операційній системі працюють комутатори Juniper?

  Комутатори Juniper працюють на основі операційної системи Junos. Вона забезпечує надійний захист від шкідливого ПЗ і швидкісну роботу з високою пропускною здатністю.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!