КОМУТАТОР JUNIPER QFX5200

Основні характеристики комутатора Juniper QFX5200

Щільність портів QFX5200-48Y 48 x 10/25GbE SFP+/SFP28 і 6 x 40/100GbE QSFP+/QSFP28
Щільність портів QFX5200-32C/-S 32 x 40/100GbE QSFP+/QSFP28
Пропускна здатність комутатора до 3,6/6,4 Тбіт/с (двонаправлена)
SONiC образ ONIE та SONiC, попередньо встановлені на QFX5200-32C-S
Приклад використання комутована матриця розподіленого ядра в центрі обробки даних

Лінійка QFX5200 — це лінійні платформи з малою затримкою для побудови великих стандартованих топологій «тканини». Ці комутатори мають гнучкі інтерфейси 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE для з’єднання з сервером і з’єднань всередині самої топології. Комутатори QFX5200 є оптимальним вибором для розгортань розподіленого ядра в центрах обробки цих підприємств, постачальників послуг, в тому числі і хмарних, а також для сценаріїв використання маршрутизації в умовах метрополітену.

Ця платформа підтримує реалізацію SONiC Juniper, забезпечуючи найкраще в своєму роді обладнання та маршрутизацію, одночасно використовуючи гнучкість, стійкість та економність коштів відкритої та дезагрегованої архітектури SONiC.

Керуйте пристроями з серії QFX5200 за допомогою готової системи Juniper Apstra, яка автоматизує весь життєвий цикл мережі для спрощення проєктування, розгортання та експлуатації й забезпечує замкнутість мережі.

Особливості та переваги комутатора Juniper QFX5200

Висока пропускна здатність

Швидкість комутації до 6,4 Тбіт/с (двонаправлена) з малою затримкою для підтримки топологій центрів обробки даних, побудованих на перевірених масштабованих технологічних стандартах.

Можливості операційної системи Junos

Містить підтримку розширених мережевих функцій, як-от BGP Add-Path, MPLS, VPN рівня 3 і FCoE.

Можливість запуску SONiC

QFX5200-32C-S надає гнучкість у використанні нашого обладнання та маршрутизації в мережевій інфраструктурі SONiC центру обробки даних.

Автоматизація мережі

Містить автоматичне налаштування параметрів Zero Touch Provisioning (ZTP) і підтримку Python, Ansible, Chef, Puppet та інших.

Керування топологією

Рішення Apstra від Juniper забезпечує повноцінні мережеві операції від нульового до другого дня для топології IP/EVPN із забезпеченням замкнутості мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER QFX5200

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені