КОМУТАТОР JUNIPER QFX5200

Основні характеристики комутатора Juniper QFX5200

Щільність портів QFX5200-48Y 48 x 10/25GbE SFP+/SFP28 і 6 x 40/100GbE QSFP+/QSFP28
Щільність портів QFX5200-32C/-S 32 x 40/100GbE QSFP+/QSFP28
Пропускна здатність комутатора до 3,6/6,4 Тбіт/с (двонаправлена)
SONiC образ ONIE та SONiC, попередньо встановлені на QFX5200-32C-S
Приклад використання комутована матриця розподіленого ядра в центрі обробки даних

Лінійка QFX5200 — це лінійні платформи з малою затримкою для побудови великих стандартованих топологій «тканини». Ці комутатори мають гнучкі інтерфейси 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE для з’єднання з сервером і з’єднань всередині самої топології. Комутатори QFX5200 є оптимальним вибором для розгортань розподіленого ядра в центрах обробки цих підприємств, постачальників послуг, в тому числі і хмарних, а також для сценаріїв використання маршрутизації в умовах метрополітену.

Ця платформа підтримує реалізацію SONiC Juniper, забезпечуючи найкраще в своєму роді обладнання та маршрутизацію, одночасно використовуючи гнучкість, стійкість та економність коштів відкритої та дезагрегованої архітектури SONiC.

Керуйте пристроями з серії QFX5200 за допомогою готової системи Juniper Apstra, яка автоматизує весь життєвий цикл мережі для спрощення проєктування, розгортання та експлуатації й забезпечує замкнутість мережі.

Огляд комутатора Juniper QFX5200

Робота комутаторів серії Juniper QFX 5200 грунтується на ОС JunOS. Завдяки цьому система підтримує різноманітні функції: Fusion, QFabric, Virtual Chassis та Fabric. Така кількість технологій дозволяє об’єднувати в одному комутаторі до 32 різних пристроїв, що сприяє збільшенню продуктивності та зменшенню витрат на обслуговування.

Однією з особливостей комутатора є його доступність та стійкість до відмов, оскільки всередині встановлені система охолодження та резервне живлення. Це забезпечує безперебійну роботу та знижує ймовірність поломок. Компактний форм-фактор комутатора Juniper 5200 забезпечує економію місця.

Чому варто купити комутатор Juniper QFX 5200 в компанії ITBIZ

Системний інтегратор ITBIZ пропонує придбати комутатори Juniper за оптимальною ціною. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • швидку доставку власною логістичною службою;
 • консультацію, гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • наявність найбільш актуальних моделей на складі;
 • навчання персоналу вашої компанії, що допомагає мінімізувати ризик появи поломок обладнання або збоїв системи.

Додатково ми пропонуємо 14 днів безкоштовного користування обраними моделями, щоб зрозуміти, наскільки ефективно вони вирішують поставлені завдання.

Читати повністю

Особливості та переваги комутатора Juniper QFX5200

Висока пропускна здатність

Швидкість комутації до 6,4 Тбіт/с (двонаправлена) з малою затримкою для підтримки топологій центрів обробки даних, побудованих на перевірених масштабованих технологічних стандартах.

Можливості операційної системи Junos

Містить підтримку розширених мережевих функцій, як-от BGP Add-Path, MPLS, VPN рівня 3 і FCoE.

Можливість запуску SONiC

QFX5200-32C-S надає гнучкість у використанні нашого обладнання та маршрутизації в мережевій інфраструктурі SONiC центру обробки даних.

Автоматизація мережі

Містить автоматичне налаштування параметрів Zero Touch Provisioning (ZTP) і підтримку Python, Ansible, Chef, Puppet та інших.

Керування топологією

Рішення Apstra від Juniper забезпечує повноцінні мережеві операції від нульового до другого дня для топології IP/EVPN із забезпеченням замкнутості мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER QFX5200

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені