КОМУТАТОР JUNIPER QFX5130

Основні характеристики комутатора Juniper QFX5130

Щільність портів QFX5130-32CD 32 x 400GbE QSFP-DD/QSFP+/QSFP28 і 2 x 10GbE SFP+
Пропускна здатність комутатора до 25,6 Тбіт/с (двонаправлена)
Приклад використання комутована матриця L2 в центрі обробки даних

Лінійка комутаторів QFX5130 пропонує високопродуктивні, оптимізовані за вартістю пристрої з фіксованою конфігурацією 1U, 400 Гбіт/с на базі Broadcom Tomahawk 4, що ідеально підходить для середовищ хмарних сервісів. Завдяки доступним інтерфейсам 10/25/40/100/400GbE, лінійка QFX5130 оптимально підходить для розгортань розподіленого ядра для різноманітних підприємств, постачальників послуг, в тому числі, хмарних.

Організації, яким потрібні горизонтально масштабовані мережі для запуску застосунків, що залежать від складної обробки трафіку за допомогою внутрішньосмугової телеметрії й управлінням трафіком на основі динамічного стану, оцінять переваги компактного економічного рішення Juniper. Завдяки універсальності розгортання, що підходить до безлічі застосунків — від надання спеціалізованих послуг в мережах постачальників до передових застосунків штучного інтелекту та наукових досліджень — ця гнучка платформа стане чудовою інвестицією в мережу вашого центру обробки даних.

Особливості та переваги комутатора Juniper QFX5130

Висока пропускна здатність

До 25,6 Тбіт/с (двонаправлена) забезпечує комутацію з продуктивністю, відповідною середовищу передачі даних з низькою затримкою і джитером, а також повну продуктивність рівнів 2 та 3.

Можливості операційної системи Junos

Підтримка розширених мережевих функцій, як-от BGP, керування усуненням перевантажень, багатоадресна розсилка й інтерфейс телеметрії Junos (JTI).

400G Ethernet

32 порти x 400GbE з широким діапазоном трансиверів QSFP56-DD.

Можливість програмування

QFX5130-32CD використовує потужність повністю програмованого набору мікросхем 400GbE для різних варіантів використання.

Автоматизація мережі

Підтримка Python, Puppet, Ansible і автоматичного налаштування параметрів Zero Touch Provisioning (ZTP) допомагає впоратися зі зростаючою складністю мережі.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР JUNIPER QFX5130

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені