Маршрутизатори

Juniper MX240 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX240

Гнучкий і компактний маршрутизатор для постачальників послуг і цифрової трансформації підприємств

Пропускна здатність комутатора До 3 Tbps
Ємність комутаційної мережі на слотДо 1.5 Tbps
DPC та / або MPC на шасі 2
Шасі на стійку 9
Розміри (W x H x D) 17,45 x 8,71 x 27,75 in (загальна глибина включає стандартні розміри кабельного тримача) (44,32 x 22,12 x 70,49 cm)
Максимальна вага 130 lbs/59 kg
Монтаж Попереду або в центрі
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму
Від -40 В до -72 В постійного струму
Робоча температура 0-104°F (0-40°C) на висоті 6000 футов
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації
Висота над рівнем моря Відсутність погіршення характеристик до
13000 футів / 4000 м

Огляд

Універсальна платформа маршрутизації MX240 з підтримкою SDN забезпечує високу продуктивність, масштабування і захист інвестицій для широкого спектру додатків постачальників послуг і підприємств. До них відносяться широкосмугові послуги для бізнесу та житлових будинків, а також високопродуктивна обробка даних в центрах обробки даних.

При розміщенні всього в п’яти стійках (5 U) MX240 є компактною модульною платформою, яка забезпечує пропускну здатність системи до 3 Тбіт/с з лінійною картою MPC10E, що ідеально підходить для середовищ з обмеженим простором. Вона одночасно підтримує високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також традиційні з’єднання SONET/SDH, ATM і PDH. MX240 також підтримує Flexible Ethernet (FlexE), складні можливості синхронізації, технологію Junos fusion і технологію віртуального шасі Juniper, які допомагають оптимізувати проектування та експлуатацію мережі.

Високопродуктивний MX240 оснащений масштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють використовувати додатки, які приносять дохід, консолідувати мережі і конвергувати послуги. Ключові особливості включають підтримку широкого спектру послуг VPN другого і третього рівнів і розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу, а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки ОС Junos і програмованого процесора Juniper Penta, MX240 використовується в критично важливих мережах постачальників послуг і підприємств по всьому світу. Він допомагає мережевим операторам перетворити свої мережі і свій бізнес в цифрове середовище, щоб швидко реагувати на швидко мінливі умови ринку.

Особливості
Масштабування з гарантією захисту інвестицій
 • Масштабування до 3 Тбіт/с з підтримкою 6 інтерфейсів 400GbE і 30 інтерфейсів 100GbE для забезпечення довгострокового захисту інвестицій.
SDN включено
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, такими як Contrail Cloud Platform, робить MX240 ідеальною опорною точкою для ланцюжків обслуговування, що включають фізичні та віртуальні елементи.
Ефективне використання простору
 • Чудове співвідношення розміру і ємності, а також щільність забезпечують нову ефективність для різних додатків.
Інтеграція послуг
 • Інтеграція широкого набору сервісів, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів, дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання, а також ефективно консолідувати мережі і сервіси.
Вбудоване шифрування
 • У MX240 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.
Аналіз загроз на кордоні
 • SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C & C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.
У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

  Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Juniper MX240 Universal Routing Platform

   Поле телефон або E-mail мають бути заповнені