МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX240 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM – УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

Характеристики універсальної платформи маршрутизації Juniper MX240

Гнучкий і компактний маршрутизатор для інтернет-провайдерів і цифрової трансформації підприємств

Пропускна здатність До 3 Tbps
MPC на шасі 2
Максимум 1GbE 80
Максимум 10GbE 120
Максимум 40GbE 30
Максимум 100GbE 30
Максимум 400GbE 6
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму
Від -40 В до -72 В постійного струму
Монтаж Попереду або в центрі
Розміри (W x H x D) 17,45 x 8,71 x 27,75 in (загальна глибина включає стандартні розміри кабельного тримача) (44,32 x 22,12 x 70,49 cm)
Максимальна вага 130 lbs/59 kg
Робоча температура 0-104°F (0-40°C) на висоті 6000 футів
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації

Огляд Juniper MX240 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX240 з підтримкою SDN забезпечує високу продуктивність, масштабування і захист інвестицій для широкого спектру додатків інтернет-провайдерів і підприємств. До них відносяться широкосмугові послуги для бізнесу та житлових будинків, а також високопродуктивна обробка даних в центрах обробки даних.

При розміщенні всього в п’яти стійках (5 U) MX240 є компактною модульною платформою, яка забезпечує пропускну здатність системи до 3 Тбіт/с з лінійною картою MPC10E, що ідеально підходить для середовищ з обмеженим простором. Вона одночасно підтримує високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також традиційні з’єднання SONET/SDH, ATM і PDH. MX240 також підтримує Flexible Ethernet (FlexE), складні можливості синхронізації, технологію Junos fusion і технологію віртуального шасі Juniper, які допомагають оптимізувати проектування та експлуатацію мережі.

Високопродуктивний MX240 оснащений масштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють використовувати додатки, які приносять дохід, консолідувати мережі і конвергувати послуги. Ключові особливості включають підтримку широкого спектру послуг VPN другого і третього рівнів і розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу, а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки операційній системі Junos і програмованому процесору Juniper Penta, MX240 використовується в критично важливих мережах інтернет-провайдерів і підприємств по всьому світу. Маршрутизатор допомагає мережевим операторам перетворити свої мережі і свій бізнес в цифрове середовище, щоб швидко реагувати на мінливі умови ринку.

Особливості маршрутизатора Juniper MX240

Пограничний маршрутизатор Juniper – це масштабоване пристрій з пропускною здатністю 1,92 Тбіт/с. Його часто використовують для операторів мобільного зв’язку, інтернет-провайдерів, оскільки його модульна структура дозволяє додавати або замінювати різні інтерфейси в шасі.

Маршрутизатор Juniper MX працює на базі OS Junos, всередині встановлено чіпсет Trio.

Він підтримує:

 • Junos Fusion;
 • технологію віртуального шасі;
 • застарілі підключення у вигляді ATM, SDH та інших;
 • інтерфейси високої щільності від 10GbE до 400GbE.

Чому варто купити маршрутизатор Juniper MX240 в компанії ITBIZ

Купити Juniper MX240 можна у системного інтегратора ITBIZ з декількох причин:

 • можливість безкоштовного тестування обладнання протягом 14 днів, завдяки чому можна вибрати оптимальний та ефективний варіант;
 • навчання персоналу вашої компанії – що зменшує ризики поломок;
 • заміна несправного обладнання та оперативне усунення неполадок;
 • оперативна доставка обладнання власною логістичною службою;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також технічна підтримка в режимі онлайн;
 • найактуальніше обладнання завжди в наявності на нашому складі, тому ми оперативно відправляємо її по Україні.
Читати повністю

Переваги маршрутизатора Juniper MX240 Universal Routing Platform

Масштабування з гарантією захисту інвестицій
 • Масштабування до 3 Тбіт/с з підтримкою 6 інтерфейсів 400GbE і 30 інтерфейсів 100GbE для забезпечення довгострокового захисту інвестицій.
SDN включено
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, такими як Contrail Cloud Platform, робить MX240 ідеальною опорною точкою для ланцюжків обслуговування, що включають фізичні та віртуальні елементи.
Ефективне використання простору
 • Чудове співвідношення розміру і ємності, а також щільність забезпечують нову ефективність для різних додатків.
Інтеграція послуг
 • Інтеграція широкого набору сервісів, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів, дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання, а також ефективно консолідувати мережі і сервіси.
Вбудоване шифрування
 • У MX240 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.
Аналіз загроз на кордоні
 • SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C & C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX240 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM – УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені