Універсальна платформа маршрутизації серії MX

Надійний портфель платформ маршрутизації з підтримкою SDN, які забезпечують кращу в галузі ємність, щільність, безпеку і продуктивність системи з безпрецедентним терміном служби. Маршрутизатори серії MX – це ключ до цифрової трансформації для інтернет-ппровайдерів, хмарних операторів і підприємств в епоху хмар.

Особливості

Гнучкість обслуговування

Підтримує широкий спектр додатків та послуг для бізнесу, житлових приміщень, інфраструктури і підприємств.

Краща в своєму класі архітектура

Платформа з високим ступенем резервування на базі операційної системи Junos OS забезпечує постійну надійність і високу продуктивність у величезних масштабах.

Підтримка SDN

Завдяки безшовній інтеграції зі стандартними SDN-контролерами, такими як Contrail Cloud Platform, платформа серії MX стає SDN-шлюзом між фізичними і віртуальними мережевими елементами.

Інтеграція сервісів

Інтеграція широкого набору послуг, включно з NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибока перевірка пакетів (DPI) – для вирішення широкого спектра завдань і підтримки консолідації мереж і послуг.

Фізичні та віртуальні платформи без компромісів

Єдиний набір функцій для фізичних і віртуальних платформ серії MX забезпечує узгодженість роботи і обслуговування.

Захист довгострокових інвестицій

Забезпечує перспективне масштабування для довгострокового зростання, а також захищає інвестиції при модернізації існуючих клієнтів серії MX.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Маршрутизатор серії MX – це різновид мережевого обладнання від компанії Juniper Networks. Завдяки своїй універсальності, платформи маршрутизації підходять для дата-центрів, корпоративних компаній, постачальників послуг і операторів хмарних обчислень.

  Маршрутизатори Juniper MX SERIES оптимізовані для різних архітектур і сервісів Ethernet. Вони дають змогу швидко розгортати мережу, забезпечують її безперебійну та економічну роботу.

  Характеристики маршрутизаторів Juniper MX

  Компанія випускає понад 10 різних моделей маршрутизаторів серії MX, але особливою популярністю у наших клієнтів користуються наступні моделі:

  • Juniper MX240. Універсальна платформа маршрутизації з підтримкою SDN, яка забезпечує високу продуктивність, масштабування і захист інвестицій для широкого спектра застосунків інтернет-провайдерів і підприємств. При розміщенні всього в п’яти стійках (5 U) MX240 забезпечує пропускну здатність системи до 3 Тбіт/с з лінійною картою MPC10E, що ідеально підходить для середовищ з обмеженим простором. Вона одночасно підтримує високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також традиційні з’єднання SONET/SDH, ATM і PDH.
  • Juniper MX480. При розміщенні всього у восьми стійках (8 U) MX480 забезпечує пропускну здатність системи до 9 Тбіт/с, підтримуючи високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також з’єднання SONET/SDH, ATM і PDH. Ключові особливості включають підтримку Flexible Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN другого і третього рівнів, розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.
  • Juniper MX204. Платформа маршрутизації MX204 з підтримкою SDN забезпечує високу щільність портів і пропускну здатність у компактному та енергоефективному форм-факторі. Платформа забезпечує пропускну здатність 400 Гбіт/с за підтримки інтерфейсів 10GbE, 40GbE і 100GbE – і все це в одному пристрої. Модель вирізняється чудовою енергоефективністю, тому що споживає 0,9 Вт/Гбіт.

  Маршрутизатори Juniper MX SERIES

  Усі маршрутизатори компанії Juniper Networks підтримують SDN і дають змогу інтегрувати різні сервіси, наприклад, NAT операторського класу (CGNAT), повну перевірку пакетів (DPI) і міжмережеві екрани.

  Переваги маршрутизаторів Juniper MX SERIES

  Серед основних переваг маршрутизаторів від компанії Juniper Networks:

  • використання унікального програмного забезпечення JUNOS, що розроблене компанією Juniper;
  • можливість оновити платформу і розширити кількість пропонованих опцій завдяки встановленню інтерфейсних модулів;
  • підтримка різних програм, механізмів, наприклад, Multicast, MPLS, QoS;
  • робота з резервними та основними каналами;
  • захищеність і надійність з’єднання;
  • рівномірний розподіл навантаження по каналах;
  • збільшена відмовостійкість, тому рідко з’являються збої в системі;
  • підтримка високошвидкісних послуг, наприклад, VPN, деяких популярних додатків, транспортних сервісів і багато чого іншого;
  • наявність безлічі засобів віртуалізації, яка покриває потреби корпоративних замовників і операторів, завдяки чому покращується утилізація пристроїв, їх гнучкість і масштабованість;
  • можливість використовувати сервіси широкосмугового бездротового доступу Multiplay.

  Маршрутизатори Juniper мають оптимальне співвідношення вартості та якості, а також тривалий термін служби. Їх можна використовувати як основне мережеве ядро, що дає змогу розширити кількість послуг, скоротити витрати на обслуговування і ремонт. Також їх можна впровадити в уже наявні мережі. Завдяки цим можливостям обладнання часто використовують різні великі підприємства, провайдери та центри обробки даних.

  Чому варто купити маршрутизатори серії MX Juniper Networks в компанії ITBIZ ?

  Компанія ITBIZ надає можливість протестувати обладнання протягом 14 днів. Такий підхід дає змогу клієнту зрозуміти яку модель краще обрати, щоб вирішити поставлені завдання.

  Наші фахівці самостійно налаштовують обладнання і, за необхідності, навчають співробітників вашої компанії правильній роботі з IT- системами. У разі появи збоїв або поломок ми замінюємо обладнання на аналогічне, що можливо завдяки наявності власного підмінного обладнання на складі компанії та своєї логістичної служби.

  FAQ

  Для чого потрібен маршрутизатор?

  Маршрутизатор використовують як мережеве обладнання, яке дає змогу з’єднати всі обчислювальні прилади та мережі з іншими схожими пристроями. Такі моделі, як правило, компактні та мають безліч роз’ємів для підключення та розгалуження мережі.

  Як працює маршрутизатор і які завдання виконує?

  Маршрутизатор у своїй роботі виконує три основні завдання: визначення шляху, передавання інформації та рівномірний розподіл навантаження. Обладнання аналізує мережеві метрики (пропускну здатність, швидкість і можливість затримки) і намагається знайти найоптимальніший варіант для передачі даних. Потім інформація передається обраним маршрутом. Водночас маршрутизатор може передавати дані різними способами, щоб керувати об’ємом трафіку, перешкоджати втраті файлів та іншим помилкам.

  Кому підійде маршрутизатор Juniper серії MX?

  Маршрутизатор серії MX підійде для інтернет-провайдерів і хмарних операторів. Зазвичай таке обладнання використовують великі підприємства, які займаються обробкою, зберіганням і передачею даних.

  За допомогою чого забезпечується висока продуктивність маршрутизаторів Juniper Networks?

  Для безперебійної роботи обладнання та забезпечення високої продуктивності всередині маршрутизатора встановлені мікросхеми власної розробки компанії Juniper Networks, Junos Trio. Завдяки цьому з’являється гнучкість в обробці пакетів, масштабованість пристрою, враховуючи збір статистики, route lookup, next hop. Також можна отримати кращу якість мережевого обслуговування QoS.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!