Універсальна платформа маршрутизації серії MX

Надійний портфель платформ маршрутизації з підтримкою SDN, які забезпечують кращу в галузі ємність, щільність, безпеку і продуктивність системи з безпрецедентним терміном служби. Маршрутизатори серії MX – це ключ до цифрової трансформації для інтернет-ппровайдерів, хмарних операторів і підприємств в епоху хмар.

Особливості

Гнучкість обслуговування

Підтримує широкий спектр додатків та послуг для бізнесу, житлових приміщень, інфраструктури і підприємств.

Краща в своєму класі архітектура

Платформа з високим ступенем резервування на базі операційної системи Junos OS забезпечує постійну надійність і високу продуктивність у величезних масштабах.

Підтримка SDN

Завдяки безшовній інтеграції зі стандартними SDN-контролерами, такими як Contrail Cloud Platform, платформа серії MX стає SDN-шлюзом між фізичними і віртуальними мережевими елементами.

Інтеграція сервісів

Інтеграція широкого набору послуг, включно з NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибока перевірка пакетів (DPI) – для вирішення широкого спектра завдань і підтримки консолідації мереж і послуг.

Фізичні та віртуальні платформи без компромісів

Єдиний набір функцій для фізичних і віртуальних платформ серії MX забезпечує узгодженість роботи і обслуговування.

Захист довгострокових інвестицій

Забезпечує перспективне масштабування для довгострокового зростання, а також захищає інвестиції при модернізації існуючих клієнтів серії MX.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales[at]itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!