Універсальна платформа маршрутизації серії MX

Надійний портфель платформ маршрутизації з підтримкою SDN, які забезпечують кращу в галузі ємність, щільність, безпеку і продуктивність системи з безпрецедентним терміном служби. Маршрутизатор серії MX – це ключ до цифрової трансформації для постачальників послуг, хмарних операторів і підприємств в епоху хмар.

Особливості

Гнучкість обслуговування

Підтримує широкий спектр додатків та послуг для бізнесу, житлових приміщень, інфраструктури і підприємств.

Краща в своєму класі архітектура

Платформа з високим ступенем резервування на базі ОС Junos OS забезпечує постійну надійність і високу продуктивність у величезних масштабах.

Підтримка SDN

Завдяки безшовній інтеграції зі стандартними SDN-контролерами, такими як Contrail Cloud Platform, платформа серії MX стає SDN-шлюзом між фізичними і віртуальними мережевими елементами.

Інтеграція сервісів

Інтеграція широкого набору послуг, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів (DPI) – для вирішення широкого спектра завдань і підтримки консолідації мереж і послуг.

Фізичні та віртуальні без компромісів

Єдиний набір функцій для фізичних і віртуальних платформ серії MX забезпечує узгодженість роботи і обслуговування.

Захист довгострокових інвестицій

Забезпечує перспективне масштабування для довгострокового зростання, а також захищає інвестиції при модернізації існуючих клієнтів серії MX.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені