МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX480 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM – УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

Характеристики універсальної платформи маршрутизації Juniper MX480

Гнучкий і модульний маршрутизатор для цифрового перетворення інтернет-провайдерів і підприємств.

Пропускна здатність До 9 Tbps
MPC на шасі 6
Максимум 1GbE 240
Максимум 10GbE 300
Максимум 40GbE 75
Максимум 100GbE 75
Максимум 400GbE 15
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму Від -40 В до -72 В постійного струму
Монтаж Попереду чи в центрі
Розміри (W x H x D) 17,45 x 14 x 27,75 in (загальна глибина), включаючи стандартні розміри кабельного органайзера) (44,3 x 35,6 x 70,5 см)
Максимальна вага 180 lbs/81.6 kg
Робоча температура 0-104°F (0-40°C) на висоті 6000 футів
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації

Огляд Juniper MX480 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX480 з підтримкою SDN забезпечує високу продуктивність, надійність і масштабованість для інтернет-провайдерів і хмарних додатків, дозволяючи надавати сучасні додатки і послуги для бізнесу та житлових приміщень. При розміщенні всього в восьми стійках (8 U) MX480 забезпечує пропускну здатність системи до 9 Тбіт/с, підтримуючи високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також сполучення SONET/SDH, ATM і PDH.

MX480 оснащено високомасштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють створювати додатки, які приносять дохід, консолідувати мережі і об’єднувати послуги. Ключові особливості включають підтримку Flexible Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN другого і третього рівнів, розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки операційній системі Junos і програмованому процесору Juniper Penta, MX480 використовується в критично важливих мережах інтернет-провайдерів і підприємств по всьому світу. Платформа маршрутизації допомагає мережевим операторам підготувати свої мережі і свій бізнес до швидкого реагування на постійно мінливі умови ринку в епоху хмарних обчислень.

Особливості маршрутизатора Juniper серії MX480

Маршрутизатор Juniper MX480 – це масштабоване обладнання для операторів мобільного зв’язку та інтернет-провайдерів, яке працює на ОС JunOS і чіпсеті Trio. Пропускна здатність такої моделі становить до 9 Тбіт/с із підтримкою високощільних інтерфейсів 10GbE, 40GbE, 100GbE та 400GbE.

Часто таке обладнання використовують для з’єднання WAN-середовищ і ядер мережі, а також застосовують для різноманітних корпоративних та мобільних сервісів.

Управління маршрутизаторами Juniper 480 відбувається за допомогою платформи управління мережею Junos Space Network Management.

Чому варто купити маршрутизатор Juniper MX480 у компанії ITBIZ

Придбати маршрутизатор Juniper MX варто у компанії ITBIZ з кількох причин:

 • навчання персоналу особливостям використання обладнання, що знижує ризики поломок та неполадок;
 • оперативна доставка обладнання власною логістичною компанією, а також наявність актуальних моделей на складі компанії;
 • встановлення та налаштування обладнання, заміна пристроїв за необхідності;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування, можливість консультацій та отримання технічної підтримки.

Також ми пропонуємо можливість протестувати обране обладнання протягом 14 днів. Це допоможе зрозуміти, наскільки воно ефективно в поставлених завданнях, або можна замінити обладнання за необхідності.

Читати повністю

Переваги маршрутизатора Juniper MX480 Universal Routing Platform

Вбудоване шифрування
 • У MX480 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.
Масштабування з захистом інвестицій
 • Масштабування до 9 Тбіт/с з підтримкою 18 інтерфейсів 400GbE і 90 інтерфейсів 100GbE забезпечує довгостроковий захист інвестицій.
Інтеграція послуг
 • Інтеграція широкого набору послуг, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів, для вирішення широкого спектра завдань, а також для ефективної консолідації мережі і послуг.
SDN включено
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, таких як Contrail Cloud Platform, робить MX480 ідеальною опорною точкою для ланцюгів послуг, що включають фізичні та віртуальні елементи, забезпечуючи високоеластичне, автоматизоване і персоналізоване надання послуг.
Ефективне використання простору
 • Відмінне співвідношення розміру і ємності, а також щільність привносять нову ефективність в різні додатки.
Аналіз загроз на кордоні
 • SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C&C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX480 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM – УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені