Маршрутизатори

Juniper MX480 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX480

Гнучкий і модульний маршрутизатор для цифрового перетворення постачальників послуг і підприємств.

Пропускна здатність комутатора До 9 Tbps
Ємність комутаційної мережі на слотДо 1.5 Tbps
DPC та / або MPC на шасі 6
Шасі на стійку 6
Розміри (W x H x D) 17,45 x 14 x 27,75 in (загальна глибина), включаючи стандартні розміри кабельного органайзера) (44,3 x 35,6 x 70,5 см)
Максимальна вага 180 lbs/81.6 kg
Монтаж Впереди или в центре
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму Від -40 В до -72 В постійного струму
Робоча температура 0-104°F (0-40°C) на висоті 6000 футов
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації
Висота над рівнем моря Відсутність погіршення характеристик до 13000 футів / 4000 м

Огляд

Універсальна платформа маршрутизації MX480 з підтримкою SDN забезпечує високу продуктивність, надійність і масштабованість для постачальників послуг і хмарних додатків, дозволяючи надавати сучасні додатки і послуги для бізнесу та житлових приміщень. При розміщенні всього в восьми стійках (8 U) MX480 забезпечує пропускну здатність системи до 9 Тбит/с, підтримуючи високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також сполучення SONET / SDH, ATM і PDH.

MX480 оснащено високомасштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють створювати додатки, які приносять дохід, консолідувати мережі і об’єднувати послуги. Ключові особливості включають підтримку Flexible Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN другого і третього рівнів, розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки ОС Junos і програмованого процесора Juniper Penta, MX480 використовується в критично важливих мережах постачальників послуг і підприємств по всьому світу. Вона допомагає мережевим операторам підготувати свої мережі і свій бізнес до швидкого реагування на постійно мінливі умови ринку в епоху хмарних обчислень.

Особливості
Вбудоване шифрування
 • У MX480 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.
Масштабування з захистом інвестицій
 • Масштабування до 9 Тбит/с з підтримкою 18 інтерфейсів 400GbE і 90 інтерфейсів 100GbE забезпечує довгостроковий захист інвестицій.
Інтеграція послуг
 • Інтеграція широкого набору послуг, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів, для вирішення широкого спектра завдань, а також для ефективної консолідації мережі і послуг.
SDN включено
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, такими як Contrail Cloud Platform, робить MX480 ідеальної опорною точкою для ланцюжків послуг, що включають фізичні та віртуальні елементи, забезпечуючи високоеластичне, автоматизоване і персоналізоване надання послуг.
Ефективне використання простору
 • Відмінне співвідношення розміру і ємності, а також щільність привносять нову ефективність в різні додатки.
Аналіз загроз на кордоні
 • SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C&C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.
У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

  Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Juniper MX480 Universal Routing Platform

   Поле телефон або E-mail мають бути заповнені