МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX960 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM -УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

Характеристики універсальної платформи маршрутизації Juniper MX960

Високопродуктивний і масштабований маршрутизатор для цифрових перетворень інтернет-провайдерів і підприємств.

Пропускна здатність До 12 Tbps
Пропускна здатність на слотДо 1.5 Tbps
MPC на шасіДо 11
Максимум 1GbE 440
Максимум 10GbE 528
Максимум 40GbE 132
Максимум 100GbE 120
Максимум 400GbE 24
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму
від -40 В до -72 В постійного струму
Монтаж Попереду або в центрі
Розміри (W x H x D) 17,37 x 27,75 x 28 in (загальна глибина включає стандартні розміри кабельного органайзера) (44,11 x 70,49 (16 U) x 71,1 см)
Максимальна вага 334 lb / 151.6 kg
Робоча температура 0–104°F (0–40°C) at 6000 feet
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації

Огляд Juniper MX960 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX960 з підтримкою SDN була перевірена в найбільших в світі мережах інтернет-провайдерів, кабельних, мобільних і центрах обробки даних. Вона забезпечує системну ємність до 12 Тбіт/с в однієї третини стандартної телекомунікаційної стійки, підтримує високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також традиційні з’єднання SONET/SDH, ATM і PDH.

Високопродуктивний маршрутизатор MX960 оснащений масштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють створювати додатки, які приносять кошти, консолідувати мережі і конвергувати послуги. Ключові особливості включають підтримку Flexible Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN другого і третього рівнів, розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки ОС Junos і програмованому мікрочіпу Juniper Penta, MX960 використовується в критично важливих мережах інтернет-првайдерів і підприємств по всьому світу. Він допомагає мережевим операторам підготувати свої мережі і свій бізнес до швидкого реагування на мінливі умови ринку в епоху хмарних обчислень.

Переваги маршрутизатора Juniper MX960 Universal Routing Platform

Масштабування з захистом інвестицій
 • Масштабування до 12 Тбіт/с з підтримкою 24 інтерфейсів 400GbE і 120 інтерфейсів 100GbE для довгострокового захисту інвестицій.
Інтеграція послуг
 • Інтеграція широкого набору послуг, включно з NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибока перевірка пакетів, для вирішення широкого спектра завдань, а також для ефективної консолідації мережі і послуг.
SDN включено
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, таких як Contrail Cloud Platform, робить MX960 ідеальною опорною точкою для ланцюгів послуг, що включають фізичні та віртуальні елементи, забезпечуючи високоеластичне, автоматизоване і персоналізоване надання послуг.
Вбудоване шифрування
 • У MX960 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.
Аналіз загроз на кордоні
 • SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C&C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну МАРШРУТИЗАТОР JUNIPER MX960 UNIVERSAL ROUTING PLATFORM -УНІВЕРСАЛЬНА ПЛАТФОРМА МАРШРУТИЗАЦІЇ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені