Маршрутизатори

Juniper MX960 Universal Routing Platform

Універсальна платформа маршрутизації MX960

Високопродуктивний і масштабований маршрутизатор для цифрових перетворень постачальників послуг і підприємств.

Пропускна здатність комутатора До 12 Tbps
Ємність комутаційної мережі на слотДо 1.5 Tbps
DPC та / або MPC на шасіДо 11
Шасі на стійку 3
Розміри (W x H x D) 17,37 x 27,75 x 28 in (загальна глибина включає стандартні розміри кабельного органайзера) (44,11 x 70,49 (16 U) x 71,1 см)
Максимальна вага 334 lb / 151.6 kg
Монтаж Попереду або в центрі
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму
від -40 В до -72 В постійного струму
Робоча температура 0–104°F (0–40°C) at 6000 feet
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації
Висота над рівнем моря Відсутність погіршення характеристик до 13000 футів / 4000 м

Огляд

Універсальна платформа маршрутизації MX960 з підтримкою SDN була перевірена в найбільших в світі мережах постачальників послуг, кабельних, мобільних і центрах обробки даних. Вона забезпечує системну ємність до 12 Тбіт/с в однієї третини стандартної телекомунікаційної стійки, підтримує високощільні інтерфейси 10GbE, 40GbE, 100GbE і 400GbE, а також традиційні з’єднання SONET / SDH, ATM і PDH.

Високопродуктивний MX960 оснащений масштабованими функціями маршрутизації, комутації, безпеки і обслуговування, які дозволяють створювати додатки, які приносять кошти, консолідувати мережі і конвергувати послуги. Ключові особливості включають підтримку Flexible Ethernet (FlexE), широкий спектр послуг VPN другого і третього рівнів, розширені функції широкосмугового мережевого шлюзу (BNG), а також інтегровані послуги маршрутизації, комутації та безпеки.

Завдяки ОС Junos і програмованого кремнію Juniper Penta, MX960 використовується в критично важливих мережах постачальників послуг і підприємств по всьому світу. Він допомагає мережевим операторам підготувати свої мережі і свій бізнес до швидкого реагування на мінливі умови ринку в епоху хмарних обчислень.

Особливості
Масштабування з захистом інвестицій

Масштабування до 12 Тбіт / с з підтримкою 24 інтерфейсів 400GbE і 120 інтерфейсів 100GbE для довгострокового захисту інвестицій.

Інтеграція послуг

Інтеграція широкого набору послуг, включаючи NAT операторського класу (CGNAT), міжмережевий екран з контролем стану і глибоку перевірку пакетів, для вирішення широкого спектра завдань, а також для ефективної консолідації мережі і послуг.

SDN включено

Безшовна інтеграція з контролерами SDN на основі стандартів, такими як Contrail Cloud Platform, робить MX960 ідеальною опорною точкою для ланцюгів послуг, що включають фізичні та віртуальні елементи, забезпечуючи високоеластичне, автоматизоване і персоналізоване надання послуг.

Вбудоване шифрування

У MX960 використовується кращий в своєму класі процесор Juniper Penta, вбудоване шифрування MACsec і IPsec без шкоди для продуктивності.

Аналіз загроз на кордоні

SecIntel, аналітична система безпеки Juniper, допомагає виявляти і блокувати шкідливий трафік за допомогою політик, які налаштовуються на маршрутизаторі MX для серверів управління та контролю (C & C), а також призначених для користувача білих і чорних списків.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper MX960 Universal Routing Platform

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені