Juniper MX5 Universal Routing Platform

Універсальна маршрутизуюча платформа MX5

Компактна, маневрена, повнофункціональна, з можливістю оновлення програмного забезпечення.

Пропускна здатність 20 Gbps
MIC на шасі Один слот MIC з 20 портами Gigabit Ethernet MIC; придбані окремо ліцензії на оновлення дозволяють використовувати другий слот MIC і чотири інтерфейси 10-Gigabit Ethernet (10GbE).
Максимум 1GbE 20
Параметри живлення 100 В – 240 В змінного струму Від -40 В до -72 В постійного струму
Монтаж Попереду або в центрі
Розміри (W x H x D) Шасі 17.5 x 3.5 x 23.5 in (44.5 x 8.9 x 59.6 cm)
Максимальна вага 30 lb/13.7 kg
Робоча температура 32 ° – 115 ° F (0 ° – 46 ° C) на рівні моря
Вологість Від 5 до 90 відсотків без конденсації

Огляд

Компактна, маневрена і повнофункціональна універсальна платформа маршрутизації MX5 ідеально підходить для корпоративних додатків і додатків інтернет-провайдерів і оптимізована для приміщень з обмеженим простором і потужністю. Вона оснащена модульною інтерфейсною платою Gigabit Ethernet (MIC), що забезпечує гнучке підключення до мережі, і MS-MIC, що забезпечує спеціалізовану підтримку для комплексного моніторингу потоків.

Крім того, MX5 можна оновлювати за допомогою програмного забезпечення для підвищення продуктивності, щільності портів і додаткових послуг. Такий підхід до захисту інвестицій дозволяє клієнтам збільшити пропускну здатність, кількість абонентів і масштаби послуг при мінімізації первісних витрат.

Переваги
Захист довгострокових інвестицій
 • Збільшення масштабу до 80 Гбіт/с і додавання послуг за допомогою простого оновлення програмного забезпечення, яке забезпечує безперебійну еволюцію платформи і захист довгострокових інвестицій.
SDN-включена
 • Безшовна інтеграція з контролерами SDN, такими як Juniper Networks Contrail, забезпечує еластичне надання послуг, спрощення операцій і диференціацію послуг.
Гнучкість послуг
 • Можливість включення послуг в мережу і через MS-MIC забезпечує нові можливості отримання прибутку на ринках бізнесу та житлових приміщень.
Компактний дизайн
 • При розмірі 2 U повнофункціональний MX5 є ідеальним вибором для приміщень з обмеженим простором і енергоспоживанням.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Juniper MX5 Universal Routing Platform

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені