Американська компанія є одним зі світових лідерів у галузі інформаційної безпеки. У 2021 році за ініціативою STG (Symphony Technology Group) шляхом об’єднання компаній FireEye і McAfee Enterprise було створено проєкт Trellix. У роботі якого використовуються інновації та новітні технології при активному впровадженні машинного навчання та елементів автоматизації. За останні 30 років компанія розробляє рішення для ІБ, які використовуються по всьому світу, як підприємствами, так і приватними користувачами. Рішення вендора для підприємств покривають ключові напрямки ІБ і дають змогу забезпечити максимальну взаємодію між усіма рішеннями: для обміну інформацією про загрози та швидкого на них реагування. Відмінність підходу McAfee ґрунтується на можливості інтеграції продуктів вендора з рішеннями інших виробників за допомогою McAfee Open DXL, що дає змогу об’єднати всі рішення, які використовуються у кінцевого користувача, в єдину екосистему. Такий підхід дає змогу протистояти складним і цілеспрямованим атакам, а також максимально швидко реагувати на них.

Продукти для хмарної безпеки забезпечують розширений захист від онлайн-загроз при використанні загальнодоступних, приватних або гібридних технологій хмарних обчислень. Всіми рішеннями керують за допомогою єдиної централізованої консолі (McAfee ePolicy Orchestrator), що забезпечує ефективне й оперативне управління інфраструктурою безпеки. Понад 450 млн користувачів по всьому світу довіряють компанії McAfee, а її рішення мають нагороди провідних експертних організацій (Gartner, NSS Labs, Forrester тощо).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!