Encryption

Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE COMPLETE DATA PROTECTION ADVANCED

McAfee Complete Data Protection Advanced – Комплект забезпечує захист даних від витоку, крадіжки і несанкціонованого доступу шляхом шифрування кінцевих точок, управління доступом і контролю за поведінкою користувачів:

DLP Endpoint

Device Control

Drive Encryption

File & Removable Media Protection і Management of Native Encryption

Комплект McAfee Complete Data Protection – Advanced включає в себе засоби для запобігання витоків даних (Device Control), повнодискове шифрування, управління пристроями і захист хмарних сховищ.

Шифрування даних можна здійснювати або за допомогою набору ефективних функцій корпоративного класу для шифрування дисків, або за допомогою функцій управління вбудованими засобами шифрування – Apple FileVault на комп’ютерах з Mac OS і Microsoft BitLocker на ПК з Windows.

Дане рішення дає можливість виконувати моніторинг подій в реальному часі і створювати докладні звіти, які продемонструють аудиторам і керівникам вищої ланки відповідність внутрішнім вимогам компанії та нормативним вимогам щодо захисту приватної інформації.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE COMPLETE DATA PROTECTION ADVANCED

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені