Encryption

Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE COMPLETE DATA PROTECTION ADVANCED

Характеристики Trellix McAfee Complete Data Protection Advanced

Рішення Trellix McAfee Complete Data Protection Advanced допомагає убезпечити систему від витоку інформації, зашифрувати та захистити хмарні сховища. Завдяки такій техніці можна моніторити події в онлайн-режимі, а за потреби – робити звіти для корпоративних завдань, що підтримують надійний захист даних.

Переваги Trellix McAfee Complete Data Protection Advanced

 • Запобігає витоку даних, навіть якщо були використані шкідливі програми, які спрямовані на перехоплення та отримання інформації;
 • Дає змогу контролювати процес перенесення інформації співробітниками на флешки та інші носії, навіть за умови якщо пристрої не під'єднані до корпоративної мережі;
 • Дає можливість керувати вбудованими програмами шифрування на техніці Windows і Mac;
 • Контролює кінцеві точки, навіть за умови якщо вони вимкнені або зашифровані, що знижує кількість звернень до клієнтської підтримки або виникнення непередбачених ситуацій.

McAfee Complete Data Protection Advanced – Комплект забезпечує захист даних від витоку, крадіжки і несанкціонованого доступу шляхом шифрування кінцевих точок, управління доступом і контролю за поведінкою користувачів:

 • DLP Endpoint
 • Device Control
 • Drive Encryption
 • File & Removable Media Protection і Management of Native Encryption

Комплект McAfee Complete Data Protection – Advanced включає в себе засоби для запобігання витоків даних (Device Control), повнодискове шифрування, управління пристроями і захист хмарних сховищ.

Шифрування даних можна здійснювати або за допомогою набору ефективних функцій корпоративного класу для шифрування дисків, або за допомогою функцій управління вбудованими засобами шифрування – Apple FileVault на комп’ютерах з Mac OS і Microsoft BitLocker на ПК з Windows.

Дане рішення дає можливість виконувати моніторинг подій в реальному часі і створювати докладні звіти, які продемонструють аудиторам і керівникам вищої ланки відповідність внутрішнім вимогам компанії та нормативним вимогам щодо захисту приватної інформації.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE COMPLETE DATA PROTECTION ADVANCED

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені