EDR - Endpoint Detection and Response

Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE MVISION EDR

McAfee MVISION EDR – Повнофункціональний набір засобів виявлення загроз, автоматизованого проведення розслідувань і вжиття заходів реагування, що відрізняється простотою використання.
Зловмисники діють приховано і маскують свої дії всередині тих компонентів вашої середовища, які користуються у вас найбільшою довірою.
Не завжди встановлюючи в них щось реальне (наприклад шкідливе ПО), вони тим не менш завжди залишають за собою поведінковий слід. Рішення для виявлення загроз і реагування на інциденти на кінцевих точках (endpoint detection and response – EDR) здійснюють безперервний моніторинг і збір даних, які є джерелом інформації про те, що відбувається і контексту для аналізу цієї інформації з метою виявлення загроз та вжиття заходів реагування. Однак наявні на сьогоднішній день способи реалізації таких рішень змушують перевантажених співробітників відділів ІБ обробляти надзвичайно великі обсяги інформації.

Допомагаючи справлятися з великими обсягами попереджень, McAfee® MVISION EDR дає аналітикам всіх рівнів кваліфікації можливість підвищити продуктивність праці і ефективність розслідувань. Унікальною особливістю MVISION EDR є McAfee® MVISION Insights1 – перша технологія, що дозволяє одночасно в упереджувальному режимі пріоритезувати загрози, до того як вони будуть реалізовані, спрогнозувати, чи зупинять їх прийняті вами контрзаходи, і якщо це не так, то запропонувати конкретні рекомендації щодо застосування необхідних контрзаходів.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE MVISION EDR

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені