EDR - Endpoint Detection and Response

Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE MVISION EDR

Характеристики рішення Trellix McAfee McAfee MVISION EDR

Trellix McAfee MVISION EDR – це система для виявлення та реагування на інциденти на кінцевих точках (комп’ютерах, серверах та інших пристроях). Вона призначена для підтримання розширеного захисту від загроз на кінцевих точках шляхом виявлення та реагування на різні кіберзагрози в реальному часі. Система проводить розслідування і самостійно приймає рішення про усунення або перешкоджання хакерським атакам. Внаслідок повної автоматизації співробітники можуть вирішувати свої завдання і займатися захистом від атак лише під час нагальної потреби.

Завдяки використанню динамічних інструкцій, McAfee MVISION EDR отримує інформацію з інших пов’язаних систем, наприклад, McAfee ESM, ePO, Splunk і ArcSight.

Переваги рішення Trellix McAfee MVISION EDR

 • Надсилає повідомлення про загрозу задовго до самої атаки та скорочує кількість помилкових попереджень;
 • Не потребує адміністрування, тому аналітики можуть зосередитися на більш важливих завданнях;
 • Можливість використовувати McAfee ePO або хмарного SaaS-рішення MVISION ePO для швидкої процедури розгортання;
 • Хмарні засоби аналізу підвищують ефективність і швидкість виявлення загроз, а також дають змогу впровадити нові технології та модулі;
 • Автоматизована і детальна інформація про атаки надходить аналітикам завдяки технологіям на базі штучного інтелекту;
 • Дає можливість побудувати правильний захист і заздалегідь підготуватися до загроз;
 • Не потребує технічного обслуговування оскільки це хмарне рішення.

McAfee MVISION EDR – Повнофункціональний набір засобів виявлення загроз, автоматизованого проведення розслідувань і вжиття заходів реагування, що відрізняється простотою використання.
Зловмисники діють приховано і маскують свої дії всередині тих компонентів вашої середовища, які користуються у вас найбільшою довірою.
Не завжди встановлюючи в них щось реальне (наприклад шкідливе ПО), вони тим не менш завжди залишають за собою поведінковий слід. Рішення для виявлення загроз і реагування на інциденти на кінцевих точках (endpoint detection and response – EDR) здійснюють безперервний моніторинг і збір даних, які є джерелом інформації про те, що відбувається і контексту для аналізу цієї інформації з метою виявлення загроз та вжиття заходів реагування. Однак наявні на сьогоднішній день способи реалізації таких рішень змушують перевантажених співробітників відділів ІБ обробляти надзвичайно великі обсяги інформації.

Допомагаючи справлятися з великими обсягами попереджень, McAfee® MVISION EDR дає аналітикам всіх рівнів кваліфікації можливість підвищити продуктивність праці і ефективність розслідувань. Унікальною особливістю MVISION EDR є McAfee® MVISION Insights1 – перша технологія, що дозволяє одночасно в упереджувальному режимі пріоритезувати загрози, до того як вони будуть реалізовані, спрогнозувати, чи зупинять їх прийняті вами контрзаходи, і якщо це не так, то запропонувати конкретні рекомендації щодо застосування необхідних контрзаходів.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE MVISION EDR

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені