WEB Gateway

Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE WEB GATEWAY

McAfee Web Gateway – є критично важливий засіб захисту, що дозволяє будь-якій організації захиститися від новітніх загроз, що надходять від шкідливого ПО. Реалізований в ньому передовий підхід до забезпечення безпеки, що поєднує в собі ретельний локальний аналіз намірів і хмарний захист на основі технологій McAfee Labs, дає організаціям можливість значно скоротити рівень ризику і забезпечити собі безпечний доступ в Інтернет.

Апаратно-програмна архітектура McAfee Web Gateway, відрізняється високим рівнем швидкодії, забезпечує комплексний та всебічний захист веб-трафіку. При обробці веб-запитів користувачів McAfee Web Gateway спочатку перевіряє їх на відповідність прийнятим в організації правилам використання Інтернету. Потім за допомогою локальних і глобальних технологій виконується аналіз дозволених до перегляду веб-сторінок з метою перевірки як їх змісту, так і наявності в них активного коду, завдяки чому забезпечується негайний захист від шкідливих програм і інших прихованих загроз. Однак на відміну від базових методів перевірки пакетів пристрій McAfee Web Gateway здатний здійснювати перевірку трафіку SSL (Secure Sockets Layer), забезпечуючи тим самим глибинний захист від шкідливого коду і неприпустимих додатків, замаскованих за допомогою шифрування.

Завдяки захисту вхідного трафіку знижуються також рівні ризику в тих організаціях, на серверах яких розміщені веб-сайти, які беруть дані або документи із зовнішніх джерел. В такому випадку McAfee Web Gateway в режимі зворотного проксінгу сканує весь отриманий зміст ще до його завантаження на сервер, що дозволяє забезпечити безпеку як сервера, так і змісту. Для забезпечення безпеки вихідного трафіку в McAfee Web Gateway використовується передова технологія McAfee для запобігання витоку даних, що дозволяє сканувати генерований користувачем контент за всіма основними веб-протоколами: HTTP, HTTPS, FTP та ін.

Крім того, вона захищає організацію від витоку конфіденційної, важливої і регламентованої інформації, що покидає межі організації через сайти соціальних мереж, блоги, вікіресурси або офісні веб-додатки: вебпочту, органайзери, календарі тощо. Також McAfee Web Gateway запобігає випадкам несанкціонованого виведення даних за межі організації через «заражені ботом» комп’ютери, які намагаються зв’язатися з вузлами ботмережі або передати конфіденційні дані.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки MCAFEE WEB GATEWAY

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені