MDM - MOBILE DEVICE MANAGEMENT

ЗАХИСТ ДАНИХ MCAFEE MVISION MOBILE

McAfee MVISION Mobile. Постійний захист для пристроїв, які завжди з вами.

На відміну від хмарних рішень для захисту мобільних пристроїв, які покладаються на аналіз додатків в «пісочниці» і туннелирование трафіку, McAfee MVISION Mobile встановлюється безпосередньо на мобільний пристрій, що гарантує постійний захист незалежно від того, яким чином пристрій підключено до інтернету: через корпоративну мережу , публічну точку доступу або оператора стільникового зв’язку і підключено взагалі.

Рішення McAfee MVISION Mobile забезпечує безпеку пристроїв під управлінням iOS і Android, включаючи iPhone і iPad, не створюючи перешкод в роботі і не порушуючи конфіденційність їх власників.

Передові методи аналізу запобігають складні атаки

Алгоритми машинного навчання аналізують відхилення в поведінці пристроїв і визначають ознаки злому, що забезпечує точне виявлення складних мережевих атак, а також атак на пристрої та додатки.

Захист користувачів від фішингу за допомогою виявлення шкідливих посилань, прихованих в текстових повідомленнях, додатках соціальних медіа та електронних листах.

Єдина консоль для всіх пристроїв, включаючи мобільні

Рішення McAfee MVISION Mobile забезпечує збір інформації про загрози і контроль мобільних активів за допомогою все тієї ж єдиної консолі для всіх керованих McAfee пристроїв, включаючи кінцеві точки на базі ОС, сервери, контейнери і вбудовані IoT-пристрої.

Фахівцям з реагування на інциденти надається докладна комп’ютерно-технічна інформація про погрози, що дозволяє аналізувати дані і ізолювати заражені пристрої.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ЗАХИСТ ДАНИХ MCAFEE MVISION MOBILE

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені