ЕРР - Endpoint Protection Platform NGEPP - Next Generation Endpoint Protection Platform

Обладнання для інформаційної безпеки McAfee Endpoint Security

Характеристики Trellix McAfee Endpoint Security

Рішення складається з трьох модулів безпеки:
Міжмережевий екран,
 • Який призначений для відстеження обміну інформацією між комп'ютером і сайтами в Інтернеті;
Система запобігання загрозам
 • Перевіряє всі файли та клієнтські системи на наявність шкідливих програм та їх знешкоджує;
Захист від загроз
 • Додатковий модуль, який контролює вміст корпоративного середовища та визначає, які дії потрібно виконувати.

Trellix McAfee Endpoint Security може працювати під управлінням ОС Windows, Mac і Linux. Обладнання використовує технології Application Control, Dynamic Application Containment, Advanced Protection, Real Protect.

Переваги рішення Trellix McAfee Endpoint Security

Безперебійна робота та збір інформації про загрози
 • Система автоматично реагує на ризики та керує циклом захисту даних. Адміністратори та інші користувачі не витрачатимуть час на відновлення систем або збереження інформації в зараженому вірусами обладнанні.
Високий рівень безпеки інформації
 • Рішення Trellix McAfee Endpoint Security повністю відповідає конкретним завданням бізнесу - від пошуку та запобігання загрозам до налаштування індивідуального захисту. Завдяки цьому можна спростити більшість робочих процесів.
Інтуїтивно зрозуміле використання
 • Користувачі контролюють і бачать усі кінцеві точки, тому вони можуть використовувати будь-які засоби запобігання, виявлення, реагування або розслідування загроз.
Оптимізований захист
 • Адміністратори можуть отримувати доступ до сервісу для управління автоматизованими процесами з будь-якої точки. Це підвищує надійність системи та скорочує процес організації безпеки.
Покращений захист.
 • Обладнання забезпечує швидке виявлення різного виду загроз. Завдяки цьому пристрої захищені від загроз нульового дня і цілеспрямованих атак.

McAfee Endpoint Security пропонує різні комплекти для захисту робочих станцій (під управлінням ОС Windows, Mac і Linux) і базовий захист серверів. Найбільш повнофункціональний і ефективний комплект захисту кінцевих точок – McAfee Complete Endpoint Protection – Business (CEB). Даний комплект дозволяє ефективно протистояти складним атакам і загрозам, оскільки використовує технології безсигнатурного захисту (Application Control), динамічного і статичного аналізу на рівні кінцевої точки (Advanced Protection), машинного навчання (Real Protect), а також динамічного стримування додатків (Dynamic Application Containment) за аналогією c «пісочницею» на рівні кінцевої точки.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Обладнання для інформаційної безпеки McAfee Endpoint Security

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені