NetApp – американська компанія, яка входить до п’ятірки світових лідерів на ринку дискових систем зберігання даних та рішень для зберігання та управління інформацією. Штаб-квартира – у місті Саннівейлі, Каліфорнія.
NetApp була заснована в 1992 році груповим інженером, що працював над системами зберігання компаній Auspex.
На основі NAS-системи, створеної новою компанією, розробленою та запатентованою Хітцем та Лау новою структурою зберігання даних на дисках – файлова система WAFL.

NetApp – лідер в галузі управління даними в гібридному хмарному середовищі, який пропонує повний асортимент апаратно-програмних і програмно-керованих рішень, а також хмарних сервісів, що спрощують управління програмами та даними в хмарі і в ЦОД замовника, прискорюючи перехід на цифрові технології.
Компанія NetApp допомагає своїм замовникам домогтися того, щоб їх дані і додатки завжди знаходилсь в потрібному місці в потрібний час, мали потрібні характеристики і робили можливим досягнення нових цілей і прискорене впровадження інновацій. Спільно з партнерами NetApp допомагає організаціям по всьому світу використовувати весь потенціал своїх даних для розширення можливостей обслуговування замовників, заохочення інновацій і оптимізації своїх операцій.

Перша система зберігання була поставлена в 1993 році. З її допомогою привели до порядку інфраструктуру IT-компанії, яка на той момент сильно розрослася. Обладнання та організація справили на замовника велике враження.

Для замовників, які прагнуть до перетворень за допомогою хмари, тільки NetApp пропонує сервіси управління даними в найбільших в світі хмарах: Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS) і Google Cloud Platform.

Замовникам, яким потрібне зростання за рахунок отримання нових можливостей, підвищення швидкості і гнучкості своєї існуючої ІТ-інфраструктури, NetApp забезпечує неперевершені можливості приватної хмари. Це допомагає прискорювати роботу нових додатків і сервісів, а також оптимізувати існуючі робочі навантаження.

Замовникам, які хочуть підвищити ефективність використання своєї поточної середовища додатків, NetApp пропонує високопродуктивні рішення для управління даними з можливістю підключення до хмари і гіперконвергентну інфраструктуру. Ця пропозиція включає в себе як рішення на основі Flash, так і гібридні масиви.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!