NetApp – американська компанія, яка входить до п’ятірки світових лідерів на ринку дискових систем зберігання даних та рішень для зберігання та управління інформацією. Штаб-квартира – у місті Саннівейлі, Каліфорнія.
NetApp була заснована в 1992 році груповим інженером, що працював над системами зберігання компаній Auspex.
На основі NAS-системи, створеної новою компанією, розробленою та запатентованою Хітцем та Лау новою структурою зберігання даних на дисках – файлова система WAFL.

NetApp – лідер в галузі управління даними в гібридному хмарному середовищі, який пропонує повний асортимент апаратно-програмних і програмно-керованих рішень, а також хмарних сервісів, що спрощують управління програмами та даними в хмарі і в ЦОД замовника, прискорюючи перехід на цифрові технології.
Компанія NetApp допомагає своїм замовникам домогтися того, щоб їх дані і додатки завжди знаходилсь в потрібному місці в потрібний час, мали потрібні характеристики і робили можливим досягнення нових цілей і прискорене впровадження інновацій. Спільно з партнерами NetApp допомагає організаціям по всьому світу використовувати весь потенціал своїх даних для розширення можливостей обслуговування замовників, заохочення інновацій і оптимізації своїх операцій.

Перша система зберігання була поставлена в 1993 році. З її допомогою привели до порядку інфраструктуру IT-компанії, яка на той момент сильно розрослася. Обладнання та організація справили на замовника велике враження.

Для замовників, які прагнуть до перетворень за допомогою хмари, тільки NetApp пропонує сервіси управління даними в найбільших в світі хмарах: Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS) і Google Cloud Platform.

Замовникам, яким потрібне зростання за рахунок отримання нових можливостей, підвищення швидкості і гнучкості своєї існуючої ІТ-інфраструктури, NetApp забезпечує неперевершені можливості приватної хмари. Це допомагає прискорювати роботу нових додатків і сервісів, а також оптимізувати існуючі робочі навантаження.

Замовникам, які хочуть підвищити ефективність використання своєї поточної середовища додатків, NetApp пропонує високопродуктивні рішення для управління даними з можливістю підключення до хмари і гіперконвергентну інфраструктуру. Ця пропозиція включає в себе як рішення на основі Flash, так і гібридні масиви.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Компанія NetApp розробляє системи E-series, All-Flash EF, AFF all-flash systems, FAS (Fabric-Attached Storage), які допомагають зберігати, архівувати, обслуговувати та захищати дані. У результаті використання можна збільшити дисковий простір на 200% і скоротити площу ЦОД на 50%. Інформація безпека підтримується завдяки програмно-апаратному комплексу з ОС ONTAP.

  Які системи зберігання та управління даними пропонує компанія NetApp?

  Системи зберігання даних NetApp поділяються на декілька видів:

  • E-series. Призначена для утиліт та аналітичної інформації, наприклад, програм для копіювання або відеоспостереження. Підтримує інтеграцію з Oracle®, VMware®, Chef і багатьма іншими.
  • All-Flash EF. Це флеш-масиви на базі дисків SSD. Такі системи використовують для запису відео, технічних обчислень і обробки неструктурованої інформації, наприклад, big data.
  • AFF all-flash systems. Використовують для роботи з об’ємними та корпоративними додатками, серед яких Oracle, Microsoft SQL, VMware, SAP, MySQL.
  • FAS. Підходить для резервного копіювання, рішень Microsoft, відновлення даних і різних корпоративних застосунків. Також використовується для обчислювальних середовищ.

  Які системи зберігання та управління даними пропонує компанія NetApp?

  Характеристики та особливості системи зберігання даних NetApp

  Системи зберігання NetApp працюють на ОС ONTAP. В її основі лежить власна архітектурна розробка компанії та кілька запатентованих рішень, серед яких WAFL – Write Anywhere File Layout. Файлова система дозволяє записувати дані одного файлу тільки один раз, перезаписати їх неможливо.
  Серед інших особливостей – сумісність всіх моделей різних років випуску. Завдяки цьому можна зберегти функції та структурованість інформації при переході на “залізо” з більшою потужністю. Також це допомагає зробити реплікацію між системами, які мають різну потужність.

  Переваги системи зберігання даних NetApp

  • Масштабованість, що дає змогу збільшити обсяг системи до потрібних розмірів;
  • Можливість модернізації, яка забезпечується за рахунок цільної архітектури системи;
  • Доступність файлів у будь-який момент;
  • Система резервного копіювання відповідає за збереження масиву інформації;
  • Можливість отримати файловий і блоковий доступ через один пристрій;
  • Захист від збоїв і запобігання несанкціонованому доступу;
  • Інтеграція протоколів HTTP, NFS і багатьох інших;
  • Наявність спроможності швидкого відновлення.

  Чому варто купити системи зберігання NetApp в компанії ITBIZ

  Чому варто купити системи зберігання NetApp в компанії ITBIZ

  Системний інтегратор ITBIZ пропонує купити системи зберігання та управління даними NetApp. До нас варто звернутися з декількох причин:

  • Безкоштовне тестування обладнання протягом 14 днів, що дає змогу зрозуміти його ефективність у вирішенні поставлених завдань або підібрати інше обладнання;
  • Оперативна допомога у встановленні обладнання та налаштуванні ІТ-систем;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • Швидка заміна обладнання або системи в разі необхідності;
  • Якісне навчання фахівців наших клієнтів правилам використання пристроїв і програм, що дає змогу знизити ймовірність появи несправностей.

  Все обладнання в наявності на нашому складі. Наявність власної логістичної служби дозволяє нам забезпечувати максимально швидку доставку обладнання по Україні.

  FAQ

  Що таке рішення для зберігання даних?

  Система зберігання даних – це програмно-апаратне рішення, що дає змогу зберігати інформацію на різних фізичних носіях і передавати доступ до неї на певних умовах.

  За допомогою чого системи NetApp вирішує завдання економії?

  У своїй роботі NetApp використовує відразу кілька систем: дедуплікацію, Virtual Clones, Thin Provisioning, Double Parity RAID, Snapshot Copies, Thin Replication. Кожна з цих програм дає змогу економити від 20% до 95% пам’яті.

  Що лежить в основі систем зберігання NetApp?

  Обладнання та програми NetApp у своїй роботі використовують файлову систему WAFL. Її принцип дії наступний: блок інформації у складі файлу записується лише один раз, не перезаписується, його можна лише видалити. Якщо потрібно внести зміни, то вміст дописується на вільне місце.

  На якій операційній системі працює NetApp?

  Системи NetApp працюють на ОС ONTAP, яка розроблена спеціально для менеджменту та зберігання інформації.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!