Storage and Backup

ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНА ІНФРАСТРУКТУРА NETAPP HCI

HCI – це гібридна хмарна інфраструктура, яка забезпечує передбачувану продуктивність гібридного хмари завдяки гнучкій архітектурі.

NetApp HCI дозволяє масштабувати системи зберігання і виконувати обчислення за запитом, разом або окремо, запускати кілька додатків з передбачуваною і гарантованою продуктивністю, а також однаково користуватися сервісами в будь-який хмарі – приватній, гібридній і публічній.

За допомогою NetApp HCI ви можете масштабувати SSD та обчислювальні ресурси на вимогу, як одночасно, так і окремо, таким чином забезпечивши собі можливість платити тільки за ті ресурси, які ви використовуєте. Консолідація кількох робочих навантажень за допомогою NetApp HCI дозволяє знизити сукупну вартість володіння на 60%.

NetApp HCI не просто керує кількома додатками і працює з передбачуваною продуктивністю, яка потрібна вашому підприємству і замовникам, але і гарантує цю продуктивність. Крім того, усуваються конфлікти ресурсів, продуктивність SSD підвищується в три рази, а ефективність обчислень зростає на 22%. І таким чином, інтеграція в data fabric відбувається виключно легко.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНА ІНФРАСТРУКТУРА NETAPP HCI

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені