Storage and Backup

ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНА ІНФРАСТРУКТУРА NETAPP HCI

HCI – це гібридна хмарна інфраструктура, яка забезпечує передбачувану продуктивність гібридного хмари завдяки гнучкій архітектурі.

NetApp HCI дозволяє масштабувати системи зберігання і виконувати обчислення за запитом, разом або окремо, запускати кілька додатків з передбачуваною і гарантованою продуктивністю, а також однаково користуватися сервісами в будь-який хмарі – приватній, гібридній і публічній.

За допомогою NetApp HCI ви можете масштабувати SSD та обчислювальні ресурси на вимогу, як одночасно, так і окремо, таким чином забезпечивши собі можливість платити тільки за ті ресурси, які ви використовуєте. Консолідація кількох робочих навантажень за допомогою NetApp HCI дозволяє знизити сукупну вартість володіння на 60%.

NetApp HCI не просто керує кількома додатками і працює з передбачуваною продуктивністю, яка потрібна вашому підприємству і замовникам, але і гарантує цю продуктивність. Крім того, усуваються конфлікти ресурсів, продуктивність SSD підвищується в три рази, а ефективність обчислень зростає на 22%. І таким чином, інтеграція в data fabric відбувається виключно легко.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Характеристики гіперконвергентної інфраструктури
  NetApp HCI

  NetApp HCI є гіперконвергентним рішенням, яке об’єднує в єдину платформу обчислювальні потужності, мережеву інфраструктуру та програмне забезпечення для зберігання даних. NetApp HCI – програмно-визначувана система, яка має такі ключовими характеристиками:

  • Масштабованість. Легко збільшувати обчислювальні потужності та ємність зберігання.
  • Гнучкість. Підтримка гібридних хмарних середовищ та різних гіпервізорів (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, RedHat Virtualization).
  • Продуктивність. Забезпення високої продуктивності завдяки використанню флеш-технологій та технології Quality of Service (QoS).
  • Простота керування. Наявність єдиної інтегрованої консолі для управління обчислювальними ресурсами, мережею та сховищем даних.
  ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНА ІНФРАСТРУКТУРА NETAPP HCI

  Переваги гіперконвергентної інфраструктури NetApp HCI

  Гіперконвергентне рішення NetApp HCI – об’єднує в собі обчислювальні ресурси, мережеві служби та зберігання даних. NetApp забезпечує високу продуктивність, просте управління та економічність. Ви отримуєте гнучку та масштабовану інфраструктуру для вашого бізнесу, а також такі переваги, як:

  • об’єднання обчислювальних, мережевих та ресурсів зберігання в єдину систему, що дозволяє скоротити капітальні та операційні витрати;
  • попередньо інтегровані та протестовані компоненти дозволяють швидко розгорнути нові ІТ-сервіси;
  • гнучка архітектура забезпечує легкість збільшення потужності без дорогої модернізації інфраструктури;
  • безшовна інтеграція з хмарними сервісами для створення комбінованих хмарних середовищ.

  Чому варто організувати та побудувати гіперконвергентну інфраструктуру NetApp HCI у компанії ITBIZ

  Гіперконвергентна інфраструктура NetApp HCI є оптимальним вибором для тих організацій, які прагнуть до цифрової трансформації бізнесу та модернізації ІТ-процесів. Звернувшись до компанії ITBIZ, ви отримуєте:

  • Експертну допомогу висококваліфікованих фахівців, сертифікованих NetApp, які допоможуть спроектувати та впровадити рішення, яке буде найбільш ефективним для ваших бізнес-завдань.
  • Комплексний підхід. ITBIZ пропонує повний спектр послуг, включаючи постачання обладнання, впровадження, інтеграцію, навчання персоналу та технічну підтримку.
  • Вигідні умови співробітництва, оскільки ITBIZ є партнером NetApp і може надати оптимальні ціни та гнучкі умови розтермінування.
  • Надійного постачальника із значним досвідом роботи. Компанія ITBIZ успішно працює на ІТ-ринку вже понад 17 років і зарекомендувала себе постачальником передових та комплексних IT-рішень, які відповідають високим стандартам якості.