Storage and Backup

ОБЛАДАННЯ ДЛЯ РЕЗЕРВНОГО КОПІЮВАННЯ ALTAVAULTTM

AltaVault вирішує проблеми резервного копіювання, архівування та відновлення

NetApp AltaVault (раніше SteelStore) забезпечує підприємствам надійне і безпечне резервне копіювання в хмарі будь-якого типу і будь-якого провайдера, знижуючи при цьому витрати до 90% в порівнянні з локальними рішеннями.

AltaVault дає клієнтам можливість отримати всі переваги хмарної економіки, захищаючи при цьому вже вкладені інвестиції в корпоративну резервну інфраструктуру і відповідаючи угодами про якість сервісів резервного копіювання та відновлення (Service Level Agreements, SLAs).

Як забезпечується ефективність рішень AltaVault

За рахунок кращого в індустрії стиснення даних. AltaVault використовує дедуплікацію і стиснення «на льоту», що забезпечує стиснення даних до 30:1.

Це означає, що підприємство зберігає в хмарі менше даних в реальному обсязі і може переміщати їх швидше.

За рахунок оптимізації мережі та хмари. Вбудована WAN-оптимізація зменшує обсяг транспортуються даних, що прискорює час обміну даними з хмарою до чотирьох разів. Таким чином, AltaVault розумно (intelligently) ще більше стискає трафік, що економить гроші і час. При цьому задану якість сервісів (Quality of Services, QoS) забезпечує, щоб дані переміщалися в / з хмари на тій швидкості, яку вимагає бізнес.

За рахунок швидкого відновлення даних. AltaVault покращує відновлюваність, оскільки 95% даних залишаються в локальному кеші. Зі своїми інтелектуальними передналаштуваннями (intelligent prefetching), AltaVault відновлює дані з хмари протягом хвилин. Так, з AltaVault клієнти можуть відновити свої дані до 32 разів швидше, ніж з стрічковими накопичувачами.

Використання NetApp AltaVault дає підприємствам наступні переваги.

 1. Корпоративне масштабування на відкритій платформі

Гнучке розгортання і масштабування. Клієнт вибирає найбільш підходящий для себе варіант розгортання – хмарний (Azure, AWS і ін.) Віртуальний (VMware, Hyper-V та ін.) Або фізичний (AVA).

 1. Дедуплікація, стиснення і шифрування

NetApp AltaVault забезпечує безшовну інтеграцію використовуваних корпоративних додатків і хмарних сервісів, що надаються провайдерами.

Сумісність з існуючим Backup-ПО. Рішення на основі AltaVault сумісні з усіма провідними резервними та архівними програмними продуктами, включаючи EMC, Symantec, IBM і Commvault.

 1. «Броньована» безпека і дотримання регулятивних норм (compliance)

Шифрування і відповідність нормам. Дані шифруються і безпечні на всіх рівнях- і на кожному пристрої, і під час трафіку. Типово використовується 256-бітове шифрування AES, сумісний з новітньо.ї специфікації FIPS 140-2 Level 1 і промисловим стандартом шифрування TLS. Ключами шифрування можна управляти локально за допомогою протоколу KMIP, – і, фактично, ніколи не залишати власний інформаційний центр.

 1. Максимально легке розгортання і управління

Більш швидке розгортання. Запустити систему на основі AltaVault типово можна менш ніж за 30 хвилин. Весь процес зведений до трьох простих кроків, після здійснення яких можна почати відсилати дані в хмару в робочому режимі.

Більш «розумне» управління. AltaVault орієнтована на скорочення часу роботи з стрічковими накопичувачами і завданнями, які вимагають ручного управління, – які схильні до помилок і трудомісткі. Дистанційні управління і моніторинг зведені в приладову панель (dashboard) з відповідним GUI і забезпечують повний контроль адміністраторів, незалежно від того, де вони знаходяться фізично – в будь-якому місці як свого підприємства, так і в будь-якому куточку світу, де є канал інтернет.

 1. AltaVault знижує бар’єри входу для хмарного зберігання даних

Підтримка безпеки і дотримання норм в середовищі з багатьма провайдерами. Організації не можуть ризикувати своїми даними або даними їх клієнтів. NetApp AltaVault розроблена так, щоб забезпечувати виконання хмарної стратегії, – надійно захищаючи дані і задовольняючи вимогам безпеки.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ОБЛАДАННЯ ДЛЯ РЕЗЕРВНОГО КОПІЮВАННЯ ALTAVAULTTM

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені