Storage and Backup

ФЛЕШ-МАСИВИ EF-SERIES

Флеш-масиви EF-Series:

це забезпечення мікросекундного відгуку ресурсоємних додатків.

Якщо необхідно підвищити продуктивність таких ресурсномістких робочих навантажень, як аналітика в реальному часі, HPC і бази даних, переваги флеш-масивів NetApp® EF-Series і їх співвідношення «ціна-продуктивність» говорять самі за себе. Вони забезпечують мікросекундний час відгуку для найвимогливіших додатків, а також максимальний час безвідмовної роботи та надійність 99,9999%.

У чому переваги NetApp EF-Series?

Аналіз великих даних. Високопродуктивні обчислення. Ресурсомісткі бази даних. Флеш-масиви NetApp EF-Series призначені для сучасних гігантських робочих навантажень (і ще більш високих навантажень, які стануть актуальними пізніше).

Масиви EF-Series поєднують вражаючу кількість операцій вводу-виводу в секунду, мікросекундний час відгуку і неймовірну пропускну здатність, що дозволяє самим вимогливим додаткам нічого не упустити. Крім того, SSD EF-Series на базі NetApp® SANtricity забезпечують високу гнучкість конфігурації, можливість індивідуального налаштування продуктивності і повний контроль над розміщенням даних. Іншими словами, дають потрійний виграш при управлінні даними.

Найвища продуктивність, коли це необхідно

Підвищення ефективності аналітики даних і робочих навантажень високопродуктивних обчислень за допомогою систем NVMe з кращим в галузі співвідношенням «ціна-продуктивність». Виконання до 2 000 000 операцій вводу-виводу в секунду, латентність на твердотільних накопичувачах менше 100 мікросекунд, в 20 разів вищу продуктивність додатків баз даних … іншими словами, це швидкість, чудова швидкість.

Висока доступність відкриває широкі можливості для подальшого розвитку

Максимізація безперебійної роботи завдяки модульній системі 2U корпоративного класу з повним резервуванням і рівнем готовності 99,9999%, а також автоматичним аварійним перемиканням і розширеним моніторингом. Скористайтеся перевагами 1 мільйона розгорнутих систем SANtricity®. Можливість розширення до 1,8 ПБ. Проактивний моніторинг стану системи з гнучкими повідомленнями і наочним поданням даних в NetApp Active IQ.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ФЛЕШ-МАСИВИ EF-SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені