Storage and Backup

ГІБРИДНІ ФЛЕШ-МАСИВИ E-SERIE

Гібридні флеш-масиви E-Series: створені для забезпечення високої продуктивності

NetApp® E-Series – це все, що можна отримати в гібридному флеш-масиві. NetApp® E-Series розроблена для спеціалізованих додатків з широкою смугою пропускання, яким потрібний простий і швидкий SSD SAN з надійністю корпоративного класу.

Масиви E-Series популярні серед користувачів за рахунок своєї простоти і надійності – від середніх підприємств, що користуються програмами для обробки великих обсягів даних, наприклад, аналітики, відеоспостереження і резервного копіювання, до малих підприємств і віддалених офісів, яким потрібна підвищена продуктивність для змішаних робочих навантажень і виділених додатків.

Крім високої продуктивності, системи E-Series забезпечують гнучке і економічне резервне копіювання і відновлення в хмарі, а також використовують сучасний графічний інтерфейс на основі браузера, який забезпечує просте і гнучке адміністрування, а також швидкий доступ до даних.

Основні сценарії використання

Від аналітики великих даних, відеоспостереження і високопродуктивних обчислень (HPC) до резервного копіювання і аварійного відновлення.

Масиви E-Series створені на базі ПО NetApp® SANtricity, яке забезпечує численні переваги для бізнесу при виконанні широкого спектру робочих навантажень додатків.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ГІБРИДНІ ФЛЕШ-МАСИВИ E-SERIE

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені