Американська компанія одна зі світових лідерів в області інформаційної безпеки. За останні 30 років McAfee розробляє рішення для ІБ, які використовуються у всьому світі як підприємствами, так і приватними користувачами. Рішення вендора для підприємств покривають ключові напрямки ІБ і дозволяють забезпечити максимальну взаємодію між усіма рішеннями – для обміну інформацією про загрози і швидкого реагування.

Відмінність підходу McAfee засноване на можливості інтеграції продуктів вендора з рішеннями інших виробників за допомогою McAfee Open DXL, що дозволяє об’єднати всі рішення, які використовуються у кінцевого користувача, в єдину екосистему. Такий підхід дає можливість протистояти складним і цілеспрямованим атакам, а також максимально швидко реагувати на них.

Продукти для хмарної безпеки забезпечують розширений захист від онлайн-загроз при використанні загальнодоступних, приватних або гібридних технологій хмарних обчислень. Всі рішення управляються за допомогою єдиної централізованої консолі (McAfee ePolicy Orchestrator), яка забезпечує ефективне і оперативне управління інфраструктурою безпеки. Понад 450 млн користувачів у всьому світі довіряють компанії McAfee, а її рішення мають нагородами провідних експертних організацій (Gartner, NSS Labs, Forrester і т.п.).

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!