LG Electronics, Inc. є світовим новатором в технології і виробництві з більш ніж 100 регіональними компаніями по всьому світу в яких працює близько 7400 керівників і рядових співробітників з рівнем глобальних продаж за 2017 55.4 млрд дол. США і є провідним світовим виробником телевізійних панелей всіх видів призначення, холодильників, кондиціонерів, пральних машин та мобільних пристроїв.
Професійні дисплеї LG
LG надає широкий спектр рішень для відображення інформації для всіх типів бізнесу. Досліджуйте нескінченні можливості і максимізуйте свій бізнес-потенціал.
LG пропонує:
Стандартні панелі
Стандартні комерційні дисплеї LG розширюють можливості ведення бізнесу.
Відеостіни
LG пропонує різноманітні формати дисплеїв у відеостінах для будь-яких потреб. Конфігурацію на базі кількох дисплеїв можна легко розширювати для ефективного залучення цільової аудиторії.
Панелі спеціального призначення
Дисплеї LG спеціального призначення, що розробляються з урахуванням особливостей комерційного простору, представляють оригінальне рішення для ефективного маркетингу.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!