Аудіовізуальні рішення

ДИСПЛЕЙ ДЛЯ ВІДЕОСТІН LG 49 ” 49VM5E-A

Дисплеї для відеостін LG 49 ” 49VM5E-A, яскравість 500 кд / м², FHD, 60Гц, рамка 0,9 мм (з усіх боків) і режимом роботи 24/7

Дуже тонка рамка

Вражаюча занурення в контент завдяки надзвичайно вузькій рамці 0,9 мм і сучасної платформі Smart Signage. Серія VM5E здатна на багатозадачність, що підвищить популярність бренду і приверне трафік в ваш магазин.

Дуже вузька рамка

Відеостіна має надзвичайно вузьку і рівномірну з усіх боків рамку 0,9 мм і 1.8 мм в межах з’єднання двох панелей, перевірено Nemko.

Яскраве та динамічне якість зображення
Зменшення розривів зображення

Серія VM5E має алгоритм поліпшення зображення, який може зменшити розриви зображення при відтворенні відео. Об’єкти, розташовані на кордонах рамки, налаштовуються для зручного перегляду.

 

Вищий кут огляду

Великі екрани зазвичай розташовуються вище рівня людського ока, тому для відеостін важливо мати однакову якість зображення. Кут огляду серії VM5E перевершує кут огляду звичайних відеостін, що дозволяє відображати яскраві кольори по всьому екрану без спотворень.

Широкий кут огляду

Добре відомо, що технологія матриці LG IPS дозволяє краще контролювати рідкі кристали, що, в свою чергу, дозволяє дивитися на екран практично під будь-яким кутом. Тому серія VM5E привертає увагу і полонить глядачів ще більше своїми живими квітами!

Потужна платформа Smart Signage
Висока продуктивність

Завдяки вбудованому чотирьохядерному процесору і webOS Smart Signage, серія VM5E здатна виконувати кілька завдань одночасно і плавно відтворювати контент без мультимедійного програвача. Так як webOS підтримує HTML5 як веб-платформу і пропонує SDK (Soft Development Kit), то створювати і оптимізувати контент стало набагато легше.


Зручний Smart Signage UX
Інтуїтивна структура меню

Структура меню була оптимізована для комерційного використання. Вона групує схожі функції завдяки застосуванню більш інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу. Таким чином, користувачі можуть уникати проб і помилок при вивченні бажаних функцій і легко управляти дисплеями.

Графічний інтерфейс для портретної орієнтації

Традиційний графічний інтерфейс користувача (GUI) був розроблений на основі горизонтального використання побутового ТВ, тому екранне меню (OSD) не підходило для екранів в портретному режимі. Екранне меню серії VM5E має великий асортимент функцій, в тому числі і співвідношенням 9:16 для комфортної та ефективної роботи в бізнес-середовищі.

Зручне управління
Легке регулювання кольору

Залежно від контенту кольорову температуру дисплея можна легко відрегулювати за допомогою пульта дистанційного керування.

Проста настройка балансу білого

У звичайній відео стіни баланс білого налаштовувався тільки в режимі «повністю білого», але серія VM5E дозволяє змінювати кожне значення сірої шкали для досягнення більш детального і точного регулювання балансу білого.

Функція управління LAN Daisy Chain

Функція LAN Daisy Chain (петлевий механізм) в локальній мережі дозволяє давати команди, контролювати і моніторити відео стіни, і навіть відразу оновлювати їх прошивку.

Легке обслуговування
Обслуговування в режимі реального часу

Обслуговування стає легше і швидше завдяки додатковому сервісу LG Signage 365 Care – хмарне сервісне рішення, що надається службою LG.
Дане рішення дистанційно виконує діагностику дисплеїв щодо перебоїв і обслуговує інші служби дистанційного керування, забезпечує стабільність бізнесу клієнтів.

Читати повністю

Параметри

 • Яскравість: 500 кд / м²
 • Рамка: 0.9 мм
 • Глибина: 86.2 мм
 • Інтерфейси: HDMI (2) / DP / DVI-D / USB 2.0 / RS232C / RJ45 / Аудіо / ІК
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ДИСПЛЕЙ ДЛЯ ВІДЕОСТІН LG 49 ” 49VM5E-A

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені