Аудіовізуальні рішення

ІНТЕРАКТИВНА ТАЧ-ПАНЕЛЬ LG 86TR3E-B

86” Інтерактивна тач-панель

 • Яскравість : 410 кд/м²
 • Тип сенсору: InGlass™
 • Мультисенсор: до 20 дотиків
 • Інтерфейс: HDMI (3), DP, DVI, RGB, RS232C, RJ45, USB (2), OPS USB, Touch USB (2), Wi-fi Built-in

Додаток IDB App для спільної роботи

Додаток IDB App, що функціонує на базі webOS, дозволяє робити записи прямо на екрані без додаткових пристроїв або медіаплеєра (ПК). Цей додаток – це повноцінний спосіб підвищити ефективність спільної роботи. З його допомогою можна обмінюватися файлами, робити записи і зберігати введені дані на інтерактивному цифровому дисплеї LG.

Сенсорна технологія InGlass ™

Найсучасніша сенсорна технологія, InGlass ™, дозволяє точно реагувати на дотик. Товщина ручки адаптована до швидкості написання, а мультисенсор підтримує макс. до 20 дотиків. Усі нотатки, зроблені на дисплеї стираються просто долонею користувача.

Спільний досвід зустрічі

Для ефективної співпраці LG IDB об’єднує цілі процеси, які включають спільне використання екранів ноутбуків учасників по кабельному / бездротовому * з’єднанню одночасно, запис на загальному екрані і збереження анотацій.

Чудова якість зображення

Завдяки ширині екрану та роздільній здатності UHD якість при деталізації документів, зображень і відео не знижується – контент залишається яскравим і чітким, що забезпечує реалістичне та ефективне робоче середовище.

Справжні кольори та широкий кут огляду

Панель LG IPS має широкий кут огляду, щоб забезпечити чіткий контент незалежно від положення учасників зустрічі. Крім того, кожен піксель панелі IPS дійсно відтворює чіткі та яскраві кольори без спотворень.

Швидкий та простий доступ до екрану

Дисплей може визначати вхідні / сенсорні сигнали та автоматично змінювати джерело, якщо новий вхід має більш високий пріоритет, ніж попереднє джерело. Це функція економить час для налаштування сигналів перед презентаціями та конференціями.

Насолоджуйтесь декількома екранами

PBP / PIP дозволяє відображати два різних джерела контенту в різних налаштуваннях макету, включаючи повноекранний режим, вихідне співвідношення і режими допоміжного екрану. Це дає користувачам велику гнучкість у розподілі простору для кожного джерела контенту.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ІНТЕРАКТИВНА ТАЧ-ПАНЕЛЬ LG 86TR3E-B

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені