Аудіовізуальні рішення

ВІДЕОСТІНА 55SVH7E-A

55 ” Відеостіна з інноваційної надвузькою рамкою 0.44 мм, яскравістю 700 кд / м² і режимом роботи 24/7

Яскрава та динамічна якість зображення
Інноваційна рамка 0,44 мм
Безпрецедентно тонка рамка – 0,44 мм і 0,88 мм в межах з’єднання двох панелей, було перевірено Nemko робить контент схожим на “оригінальне” зображення, показуючи об’єкти, абсолютно правильної форми, без будь-яких спотворень.

Вищий кут огляду

Великі екрани зазвичай розташовуються вище рівня людського ока, тому для відеостін важливо мати однакову якість зображення. Кут огляду 55SVH7E перевершує кут огляду звичайних відеостін, що дозволяє відображати яскраві кольори по всьому екрану без спотворень. Яскраве та динамічне якість зображення.

Широкий кут огляду

Добре відомо, що технологія матриці LG IPS дозволяє краще контролювати рідкі кристали, що, в свою чергу, дозволяє дивитися на екран практично під будь-яким кутом. Тому 55SVH7E-А привертає увагу і робить ще більше глядачів своїми живими кольорами!

Рівномірний відображення квітів

Погана рівномірність навколо рамки може надати кутах темний вигляд, що не дуже добре виглядає на великому екрані. Однак, 55SVH7E має поліпшену рівномірність у всіх чотирьох кутах дисплея, щоб забезпечити яскраві і стабільні цвіту по всьому екрану.

Зменшення розривів зображення

Модель 55SVH7E має алгоритм поліпшення зображення, який може зменшити розриви зображення при відтворенні відео. Об’єкти, розташовані на кордонах рамки, налаштовуються для зручного перегляду.

Потужна платформа Smart Signage
Висока продуктивність

Завдяки вбудованому чотирьохядерному процесору і webOS Smart Signage, дисплей 55SVH7E здатний виконувати кілька завдань одночасно і плавно відтворювати контент без мультимедійного програвача. Так як webOS підтримує HTML5 як веб-платформу і пропонує SDK (Soft Development Kit), то створювати і оптимізувати контент стало набагато легше.

Зручний Smart Signage UX
Інтуїтивна структура меню

Структура меню була оптимізована для комерційного використання. Вона групує схожі функції завдяки застосуванню більш інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу. Таким чином, користувачі можуть уникати проб і помилок при вивченні бажаних функцій і легко управляти дисплеями.

Графічний інтерфейс для портретної орієнтації

Традиційний графічний інтерфейс користувача (GUI) був розроблений на основі горизонтального використання побутового ТВ, тому екранне меню (OSD) не підходило для екранів в портретному режимі. Екранне меню моделі 55SVH7E, однак, складається з меню з великим діапазоном шрифтів великого розміру і співвідношенням 9:16.

Зручне управління
Легке регулювання кольору

Залежно від контенту кольорову температуру дисплея можна легко відрегулювати за допомогою пульта дистанційного керування.

Проста настройка балансу білого кольору

У звичайній відео стіни баланс білого налаштовувався тільки в режимі «повністю білого», але 55SVH7E дозволяє змінювати кожне значення сірої шкали для досягнення більш детального і точного регулювання балансу білого.

Функція управління LAN Daisy Chain

Функція LAN Daisy Chain (петлевий механізм) в локальній мережі дозволяє давати команди, контролювати і моніторити відео стіни, і навіть відразу оновлювати їх прошивку.

Легке обслуговування обслуговування в режимі реального часу

Обслуговування стає легше і швидше завдяки додатковому сервісу LG Signage 365 Care – хмарне сервісне рішення, що надається службою LG.
Дане рішення дистанційно виконує діагностику дисплеїв щодо перебоїв і обслуговує інші служби дистанційного керування, забезпечує стабільність бізнесу клієнтів.

Читати повністю

Параметри

 • Яскравість: 700 кд / м²
 • Рамка: 0.44 мм
 • Глибина: 86.5 мм
 • Інтерфейс: HDMI (2) / DP / DVI-D / RGB / USB 2.0 / RS232C / RJ45 / Audio / IR
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА 55SVH7E-A

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені