Аудіовізуальні рішення

IPS ПАНЕЛЬ LG 86UM3E-B (ULTRA HD ДИСПЛЕЙ СЕРІЇ UM3E)

86” IPS панель з яскравістю 350 кд/м² та роздільною здатністю UHD (3840×2160)

 • Яскравість : 350 кд/м²
 • Рамка: 14,3 мм
 • Глибина: 60,6 мм
 • Інтерфейс: HDMI(3)/DP/DVI-D/USB 2.0(2)/ RS232C/ RJ45/ Audio/ IR/
 • Вбудований динамік(10Вт+10Вт)

Оживіть справжні кольори UHD-контенту

Ultra HD дисплей серії UM3E передає контент в найдрібніших деталях з яскравими кольорами для того, щоб зачарувати глядачів. Завдяки високій сумісності та зрозумілому графічному інтерфейсу, продукт не буде витрачати час на підключення та координацію інших пристроїв, а також на управління контентом в кімнаті зібрань чи роздрібних магазинах.

Надвисока якість зображення

Яскраві кольори з будь-якого кута огляду

Дисплеї серії UM3E достатньо великі, щоб відображати контент, який обов`язково приверне увагу глядачів. Матриця LG IPS має широкі кути огляду, тому перехожим буде зручно дивитися контент з будь-якої позиції. Кожен піксель на панелі IPS відтворює реалістичні кольори без спотворення зображення.

Роздільна здатність UHD

Роздільна здатність Ultra HD забезпечує високу якість зображення, що в 4 рази вища за роздільну здатність FHD. Моделі серії UM3E забезпечують стабільне відтворення відео з роздільною здатністю UHD на основі технології високоефективного кодування відеосигналів (HEVC).

Потужна платформа webOS Smart Signage

Легке керування контентом

Завдяки вбудованій системі керування контентом (CMS) ви маєте змогу редагувати та відтворювати контент, створювати списки відтворення, і все це без окремого ПК. Це єдине рішення, яке дозволяє користувачам керувати дисплеєм просто і ефективно, завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу та продуманій структурі меню.

Просте управління групою

Вбудований менеджер груп дає змогу головному дисплею працювати в якості сервера і керувати іншими дисплеями, підключеними до тієї ж мережі. Таким чином, ви можете групувати і керувати кількома дисплеями в вашому офісі і поширювати плейлисти на них одночасно, використовуючи пульт дистанційного керування.

Підтримка зовнішніх датчиків

Платформа LG WebOS Smart Signage легко підтримує з’єднання з зовнішніми датчиками, такими як GPIO, NFC / RFID, датчики температури та інші через USB-плагін. Загальна вартість власності знижується, оскільки немає необхідності купувати додаткове програмне забезпечення або медіаплеєри.

Функції PBP та PIP

Функція «Picture-By-Picture» (PBP) дає змогу відтворювати на одному дисплеї контент із чотирьох джерел, а функція «Картинка в картинці» (PIP) підтримує відтворення контенту одночасно на головному й допоміжному екранах за допомогою різноманітних шаблонів. Тому можна зручно виділити місце під кожне джерело контенту.

Дистанційний моніторинг у режимі реального часу

За допомогою вбудованого рішення веб-моніторингу Control Manager, ви можете контролювати і моніторити стан декількох дисплеїв в різних місцях в режимі реального часу. Рішення Control Manager доступне на підключених до Інтернету пристроях, що дозволяє вам гнучко і швидко реагувати на надзвичайні ситуації в будь-якому місці.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну IPS ПАНЕЛЬ LG 86UM3E-B (ULTRA HD ДИСПЛЕЙ СЕРІЇ UM3E)

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені