TitanHQ – компанія, що розробляє програмне забезпечення, для безпеки бізнесу. Пропонуючи шлюзи та хмарні продукти захищає бізнес від сучасних загроз, з якими стикаються підприємства від електронної пошти та Інтернету. Мета компанії – спростити складний світ Інтернет-безпеки для своїх клієнтів.
Ця мета керувала бізнесом з самого початку в 1999 році, і сьогодні підтримується понад 5000 клієнтів у більш ніж 120 країнах відданою командою професіоналів, орієнтованих на надання найкращих продуктів та послуг для компаній, яким потрібні солідні продукти безпеки для свого бізнесу. TitanHQ – це приватне підприємство, яке працює в Ірландії та США.

це 25-річний досвід веб-фільтрації, фільтрації електронної пошти та архівування електронної пошти постачальника SaaS. Захищаючи понад 7500 підприємств і щодня взаємодіючи з більш ніж 1500 MSP. Усі платформи розміщені в хмарі.
Компанія підтримує SMB, MSP, ISP та Telcos, захищаючи клієнтів від # malware, #ransomware, #phishing, #virus, #botnet та інших # кіберзагроз.

Продукти створені та перевірені на те, щоб вони відповідали потребам клієнта; економії та підтримки, зменшення інженерних витрат для MSP, зупиняючи кіберзагрози у ресурсах.

Постачальник простих у встановленні та управлінні рішень для електронної пошти та веб-фільтрації., Усі рішення, доступні з параметрами ISO, VMware® та Cloud., Доступні кілька варіантів розгортання., SpamTitan Cloud – це хмарна служба проти спаму., DNS-фільтрація, фільтрація вмісту для MSP, веб-фільтр WebTitan, захист електронної пошти SpamTitan та архівування електронної пошти ArcTitan

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!