Spam and Phishing

SPAMTITAN CLOUD АНТИ-СПАМ – РІШЕННЯ ПРОТИ СПАМУ

SpamTitan Cloud –  це надійний, багаторазово нагороджений анти-спам, служба блокування шкідливих програм та фільтрації електронної пошти, створена для бізнесу. Як випливає з назви, це хмарна послуга фільтрації електронної пошти, доступна і дуже проста в налаштуванні. Просто встановивши і забувши, SpamTitan Cloud потребує мінімальної ІТ-підтримки.

Він побудований за тією ж технологією, що і SpamTitan Gateway, і має повний набір функцій, який підходить для будь-якого бізнесу, а також ідеально підходить для постачальників послуг, які хочуть пропонувати антиспамові послуги своїм клієнтам. Функція пісочниці SpamTitan захищає від порушень та складних атак електронною поштою, забезпечуючи потужне середовище для глибокого, складного аналізу невідомих або підозрілих програм та файлів. SpamTitan Cloud також є важливим додатковим рівнем захисту електронної пошти для захисту Office 365 від шкідливого програмного забезпечення та атак нульового дня.

Чому потрібно вибрати SpamTitan Cloud?

SpamTitan Cloud – це вдосконалене хмарне рішення для боротьби зі спамом, яке блокує спам та зловмисні електронні загрози від вашого бізнесу. Спростіть життя своєму ІТ-відділу та всьому персоналу вашої організації. Дивіться миттєві результати щодо блокування спаму, не пов’язуючи ІТ-ресурси за допомогою SpamTitan Cloud.

Швидке, просте налаштування та управління.

– Простота в налаштуванні, проста в налаштуванні, запуску та запуску за лічені хвилини

– Низькі накладні витрати на обслуговування, повністю автоматизоване оновлення та управління спамом кінцевих користувачів

– Веб-інтерфейс, що дозволяє контрольований доступ до мережі та позбавляє потреби в клієнтському програмному забезпеченні управління.

– LDAP, динамічна перевірка одержувачів файлів та псевдонімів

– Аутентифікація SASL

– Повна версія доступна 11 мовами

– Не потрібне обладнання – хмарний сервіс

– Відсутність вимог до операційної системи

– Програмне забезпечення не потрібне

– Високоефективне блокування антиспаму та зловмисного програмного забезпечення

– Масштабоване для задоволення потреб ваших організацій

– Пісочниця

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну SPAMTITAN CLOUD АНТИ-СПАМ – РІШЕННЯ ПРОТИ СПАМУ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені